loading

Uroval manosa Akut+ 10 tbl.

Značka: Uroval | Kód: z55757
Uroval Uroval manosa Akut+ 10 tbl.
Novinka
Bez laktózy
× Výrobek neobsahuje mléčný cukr laktózu.

Všechny produkty Bez laktózy

Bez lepku
× Výrobek je buď z přirozeně bezlepkových surovin, nebo u něho výrobce garantuje složení bez lepku.

Všechny produkty Bez lepku

Produkt není k dispozici. .
Děkujeme za pochopení.

Popis:

UROVAL manosa AKUT+ je doplněk stravy obsahující jedinečnou kombinaci složek - kvalitní extrakt kanadské brusinky (klikva velkoplodá)  s vysokým obsahem proanthokyanidinů (PAC), monosacharid D-manosu a lyzát bakterie Escherichia coli.

Uroval manosa Akut+ obsahuje:

  • vysoce koncentrované složky kanadské brusinky (proanthokyanidiny) a D-manosa - po požití se snadno vstřebávají do krve, z krve jsou filtrovány ledvinami do moče,
  • koncentrovaný a kvalitní extrakt kanadské brusinky (Vaccinium macrocarpon) - garantuje příjem 50 mg proanthokyanidinů v denní dávce 2 tablet,
  • lyzát Escherichia coli - jsou to porušené a rozbité buňky E.coli, které ztratily schopnost vyvolat v organismu onemocnění (bakterie jsou mrtvé a nepředstavují tedy žádné riziko).

Složení v 1 tabletě:

750 mg  D-manosa
25 mg  Proantokyanidiny (PAC, Oligomeric Procyanthocyanidins - OPC)

Přídatné látky:

mikrokrystalická celulóza (protispékavá látka), polyvinylpyrrolidon (zahušťovadlo), stearan hořečnatý (protispékavá látka)

Dávkování:

Dospělí 1-2 tablety denně, děti 1 tabletu denně.

Tabletu zapijte dostatečným množstvím vody či jiného nápoje. Je doporučován zvýšený příjem tekutin. Nepřekračujte doporučené denní dávkování.

Balení:

10 tablet - dávka na 5-10 dní

Upozornění:

Doplněk stravy. Není určeno pro děti do 3 let. Užívání přípravku dětmi nad 3 roky, těhotnými a kojícími ženami je nutné předem konzultovat s lékařem. Neobsahuje lepek. Doplněk stravy nenahrazuje pestrou stravu.

Informace o značce Uroval

ZNAČKA: Walmark, a.s., Nová tovární 1940, 737 01 Český Těšín

Lékařská poradna

Máte otázky k produktu?
Zeptejte se odborníků

Dle současné legislativy EU u bylinek a bylinných produktů nesmíme uvádět podrobnější informace, které by v nás mohly vzbudit dojem zdravotního nebo léčebného účinku bylin - byť se ony bylinky používají stovky let a pomohly miliónům lidí. Nesmíme již uvádět ani vědeckými výzkumy prokázané účinky bylin, pokud se nejedná o farmaceutickou firmou registrovaný lék.

NAHORU