loading

Uroval D-manosa 15 sáčků

Značka: Valosun | Kód: z55752
Valosun Uroval D-manosa 15 sáčků
Novinka

Produkt není k dispozici. .
Děkujeme za pochopení.

Popis:

Doplněk stravy Uroval D-manosa obsahuje a zajišťuje vysokou dávku přírodního monosacharidu D-manosy.

D-manosa není pro organismus cizorodá látka. Jedná se o 100% bioaktivní monosacharid přirozeně se vyskytující v organismu. V přírodě se vyskytuje v různých druzích ovoce, bobulích a rostlinách.

Po požití je prakticky nemetabolizována, snadno se vstřebává do krve a z krve je filtrována ledvinami do moči.

Dostatečný pitný režim napomáhá vyplavování patogenních bakteriím. K hlavním původcům infekce močových cest patří Escherichia coli.

Složení v 1 sáčku:

2000 mg  D-manosa
2000 mg  Inulin (prebiotikum)

Dávkování:

Obsah sáčku rozpusťte ve sklenici vody a vzniklý nápoj vypijte. Nápoj je bez chuti nebo může být lehce nasládlý. Je doporučován zvýšený příjem tekutin! Nepřekračujte doporučené denní dávkování.

Dávkovací schéma:

1. den 1 sáček 4x denně Jednotlivé dávky rozdělte rovnoměrně během celého dne.
2. den 1 sáček 3x denně 1 sáček ráno, 1 v poledne, 1 večer
3. den 1 sáček 2x denně 1 sáček ráno, 1 večer před spaním
4. den 1 sáček 1x denně 1 sáček večer před spaním
5. den 1 sáček 1x denně 1 sáček večer před spaním
6. den 1 sáček 1x denně 1 sáček večer před spaním
7. den 1 sáček 1x denně 1 sáček večer před spaním
8. den 1 sáček 1x denně 1 sáček večer před spaním
9. den 1 sáček 1x denně 1 sáček večer před spaním

Balení:

15 sáčků - dávka na 9 dní

Upozornění:

Doplněk stravy. Výrobek neobsahuje lepek. Není určeno pro děti do 3 let. Výrobek mohou užívat těhotné a kojící ženy. Pokud nedojde ke zlepšení stavu do tří až pěti dnů, navštivte svého lékaře. Doplněk stravy nenahrazuje pestrou stravu.

Produkt je také v sekcích

Co nám legislativa neumožňuje zařadit

Informace o značce Valosun

VALOSUN – ryze český tradiční výrobce přírodních preparátů vznikl v roce 1997 s cílem navázat na středoevropskou tradici vývoje a výroby bylinných kapek, které vycházejí z unikátních receptur a postupů známých více než 100 let. V současnosti je VALOSUN mnohem dál. Spolupracuje s renomovanými vědeckými institucemi a odbornými pracovišti a uvádí na trh produkty, v nichž se kloubí síla přírody s nejnovějšími vědeckými poznatky a nejmodernějšími technologiemi. Příznivé účinky výrobků potvrzují dostupná klinická testování prováděná pod dohledem předních odborníků. Jako člen odborných asociací, např. poradní komise Společnosti pro probiotika a prebiotika se aktivně podílí na dalším rozvoji oblasti přírodních preparátů. VALOSUN spojuje pozitivní účinky přírodních látek, které jsou šetrné k organismu, s moderními vědeckými postupy. Vznikají tak unikátní preparáty, které obsahují rostlinné látky, enzymy, probiotika, látky tělu vlastní či anorganické zdroje minerálů. Složení produktů tak významně pomáhá k dosažení a udržení skvělé kondice.

KONTAKT: PHOENIX a. s., K Pérovně 945/7, 102 00 Praha 10 - Hostivař.

Lékařská poradna

Máte otázky k produktu?
Zeptejte se odborníků

Dle současné legislativy EU u bylinek a bylinných produktů nesmíme uvádět podrobnější informace, které by v nás mohly vzbudit dojem zdravotního nebo léčebného účinku bylin - byť se ony bylinky používají stovky let a pomohly miliónům lidí. Nesmíme již uvádět ani vědeckými výzkumy prokázané účinky bylin, pokud se nejedná o farmaceutickou firmou registrovaný lék.

NAHORU