loading

Urinal Express pH 6 sáčků

Značka: Idelyn | Kód: z55744
Idelyn Urinal Express pH 6 sáčků
Vege
× Štítek Vege garantuje bezmasé složení.

Všechny vegetariánské produkty

Vegan
× Štítek Vegan garantuje složení pouze rostlinného původu.

Všechny veganské produkty

Bez laktózy
× Výrobek neobsahuje mléčný cukr laktózu.

Všechny produkty Bez laktózy

Bez lepku
× Výrobek je buď z přirozeně bezlepkových surovin, nebo u něho výrobce garantuje složení bez lepku.

Všechny produkty Bez lepku

{{ vivalang.productIsNotAvailableWatch }}
{{ product.backupPrice }}
{{ vivalang.onPurchase }} {{ product.quantityDiscount.nextPriceCount }} {{ vivalang.andMorePieces }} {{ vivalang.cartAmountUnit }} {{ vivalang.youSave }} {{ product.quantityDiscount.savedPrice }} / {{ vivalang.currencySlashPiece }} {{ vivalang.minimumQuantityToOrder }} {{product.minQuantity}} {{ vivalang.cartAmountUnit }}
{{ product.price }} / ks
{{product.delivery}}

Popis:

Urinal Express pH přináší úlevu při nepříjemných pocitech pálení v prvních dvou dnech díky neutralizaci kyselého pH moči. Má příjemnou chuť směsi malina, lesní plody a vanilka.

Urinal Express pH obsahuje:

  • citronan draselný a sodný– rychle a efektivně redukují kyselost moči, a tedy snižují nepohodlí při močení způsobené abnormální kyselostí močí,
  • prášek ze sušené šťávy z kanadských brusinek– klikvy velkoplodé – obsahuje proanthokyanidiny, přírodní bioflavonoidy, fenolické sloučeniny a jiné prospěšné látky,
  • extrakt z břízy bělokoré– podporuje zdraví dolních močových cest a vylučovací funkci ledvin.

Složení v 1 sáčku:

1109.2 mg  Citronan draselný
934.17 mg  Citronan sodný
  • Přispívá k normálnímu trávení a detoxikaci
  • Normální funkce močových cest - ledviny
  • Normální stav kloubů
  • Normální hladina cholesterolu v krvi

Přídatné látky:

stabilizátor (xylitol), regulátor kyselosti (kyselina citronová), aroma (malina, lesní plody a vanilka), látka protispékavá (oxid křemičitý), sladidlo (sukralosa)

Dávkování:

Užívejte 1 sáček 3x denně. Obsah sáčku rozpusťte ve 200 ml vody, nápoj vypijte horký nebo studený, nejlépe po jídle.

Určeno pouze ke krátkodobému užití. Neužívejte déle než 2 po sobě jdoucí dny.

Balení:

6 sáčků (sypký prášek) dávka na 2 dny

Upozornění:

Doplněk stravy se sladidly. Urinal Express pH není vhodný pro děti, těhotné a kojící ženy. Nepřekračujte doporučené denní dávky. Přípravek není určen jako náhrada pestré stravy a zdravého životního stylu. Nadměrná konzumace Urinalu Express pH může vyvolat projímavé účinky. Ukládejte mimo dosah dětí. Skladujte v suchu a temnu, při teplotě do 25 ˚C. Urinal Express pH užívejte pouze rozpuštěný ve vodě. Lidé s poruchou funkce ledvin a srdce nebo užívající léky na vysoký krevní tlak by tento přípravek neměli užívat. Pokud potíže trvají déle než 48 hodin, poraďte se s lékařem.

Informace o značce Idelyn

Idelyn je dceřiná společnost Walmarku. Vznikla v roce 2015 a od té doby se snaží přinášet obnovu ženského sebevědomí a prolamovat mýty a tabu, která obklopují téma ženských intimních partií. Idelyn nabízí produkty ideální pro péči o ženské intimní zdraví.

Beliema od Idelyn – bakteriální nebo kvasinková infekce, kdo pozná rozdíl? Použijte produkty řady Beliema, které hojí, zklidňují a chrání vaši vaginu bez ohledu na jejich příčinu.

Urinal od Idelyn – před výskytem palčivých problémů, během nich, ale i po nich je třeba udržovat intimní partie v harmonickém stavu. Vyberte si z produktové řady přípravek dle vašich potřeb a situace.

Lékařská poradna

Máte otázky k produktu?
Zeptejte se odborníků

Dle současné legislativy EU u bylinek a bylinných produktů nesmíme uvádět podrobnější informace, které by v nás mohly vzbudit dojem zdravotního nebo léčebného účinku bylin - byť se ony bylinky používají stovky let a pomohly miliónům lidí. Nesmíme již uvádět ani vědeckými výzkumy prokázané účinky bylin, pokud se nejedná o farmaceutickou firmou registrovaný lék.

Další produkty od značky Idelyn

NAHORU