loading

Spray & Refresh osvěžovač vzduchu s vůní jarních květů

Značka: Ecoegg | Kód: z55469
Ecoegg Spray & Refresh osvěžovač vzduchu s vůní jarních květů

Produkt není k dispozici. .
Děkujeme za pochopení.

Popis:

Osvěžovač vzduchu s vůní jarních květů je hypoalergenní, bez škodlivých chemických látek. Bez používání škodlivých látek můžete provonět a oživit své oblečení, svůj pokoj i čalouněný nábytek.

Naše unikátní technologie ničení zápachu je založena na principu, že nepřekrývá nežádoucí pachy. Úplně je odstraňuje – neutralizuje je. Osvěžovač je vynikající pro odstranění zápachu z pokoje i pro případy, že vám nepříjemný zápach ulpěl na oblečení, na botách, v autě, pelíšku vašeho domácího mazlíčka nebo na jiných místech...

Jak používat:

Prostředek je superkoncentrovaný a vyžaduje ředění do 25 lahviček vonného roztoku. Přípravek stačí jen několikrát stříknout do láhve určené k ředění a potom doplnit vodou z vodovodu. Tímto způsobem uděláte z jedné láhve koncentrovaného roztoku 25 lahviček účinného osvěžovače. Vzhledem k tomu, že přípravek neobsahuje žádné nežádoucí chemikálie, ho můžete bez obav použít i pro osvěžení prostředí pro domácí zvířata. Je citlivý a bezpečný také pro velmi jemnou pokožku.

Balení:

125 ml

Náš tip:

V naší nabídce naleznete další osvěžovače vzduchu.

Informace o značce Ecoegg

Společnost Ecoegg zprostředkovává zákazníkům ekologické výrobky, které šetří peníze a jsou příznivé pro životní prostředí. Ecoegg chce změnit pohled na některé výrobky v domácnosti tím, že poskytne alternativu k tradičnímu zboží.

Více informací naleznete na videu zde.

KONTAKT: BZS s.r.o., Stromová 17, Bratislava 831 01.

Zajímá vás Ecoegg víc? Podívejte se na video.

Lékařská poradna

Máte otázky k produktu?
Zeptejte se odborníků

Další produkty od značky Ecoegg

NAHORU