Principy ochrany soukromí na Prozdravi.cz

Prozdravi.cz se vám snažíme přizpůsobit na míru. Na základě vašeho chování na webu personalizujeme jeho obsah a zobrazujeme vám relevantní nabídky a produkty. Kliknutím na tlačítko „Rozumím“ nebo do prostoru mimo lištu souhlasíte s využíváním cookies a použití údajů o vašem chování na webu pro zobrazení cílené reklamy na sociálních sítích a v reklamních sítích na dalších webech. Personalizaci a cílenou reklamu si můžete kdykoliv vypnout nebo upravit veškerá nastavení v Nastavení soukromí

2 měsíce na vrácení
Zákaznický servis  [email protected] | +420 468 006 311
Menu

Červencová soutěž o 1 x Regevit 200 kapslí v hodnotě 499 Kč


Soutěžní otázka:

Doplněk stravy Regevit:


Pro účast v soutěži je nutné mít ve chvíli losování přihlášený zpravodaj o cenových akcích a novinkách. Po odeslání vaší odpovědi stačí potvrdit souhlas s jeho zasíláním, který obdržíte na email.

Kontaktní údaje:

Zadejte vaše jméno.
Zadejte vaše příjmení.
Váš e-mail není ve správném formátu.
Opište znaky z obrázku
Změnit obrázek

Pravidla soutěže:
  1. Pořadatelem soutěže je společnost VIVANTIS a.s. se sídlem Školní náměstí 14, 537 01, Chrudim II, IČ: 25977687.
  2. Účastníkem soutěže se stává každý návštěvník serverů společnosti VIVANTIS a.s. starší osmnácti let, který akceptuje pravidla soutěže a odpoví správně na soutěžní otázku.
  3. Soutěž trvá od 29. 6. 2020 do 5. 7. 2020
  4. Výhercem soutěže se stane účastník soutěže, jehož správná odpověď bude mít pořadové číslo 102, zároveň bude mít ve chvíli losování přihlášen zpravodaj.
  5. Určení výherce proběhne 6.7. 2020
  6. Výherce bude o výhře informován elektronickou poštou.
  7. Každý soutěžící dává svůj souhlas se zveřejněním svého jména a příjmení na listině výherců, která bude zveřejněna na internetových stránkách, které provozuje společnost VIVANTIS a.s.
  8. Soutěže se nesmí zúčastnit zaměstnanci VIVANTIS a.s a jejich rodinní příslušníci.
  9. Účastník soutěže tímto poskytuje společnosti VIVANTIS a.s. souhlas, aby jeho e-mailovou adresu zpracovávala pro marketingové účely, tedy za účelem zasílání obchodních nabídek a služeb. Souhlas je poskytován na dobu neurčitou. Tento souhlas lze odvolat za podmínek stanovených platnými právními předpisy.

Výhercem červnové soutěže o 1 x Hlíva ústřičná 150 kapslí + 30 kapslí ZDARMA v hodnotě 459 Kč se stala Hana Koblížková.

Správná odpověď na otázku o 1 x Hlíva ústřičná 150 kapslí + 30 kapslí ZDARMA v hodnotě 459 Kč:

Hlíva ústřičná obsahuje Beta 1,3 D glukany, vitamíny, stopové prvky (železo, jód, selen, draslík atd.), mastné kyseliny, proteiny, steroly.

VÝHERKYNI GRATULUJEME!