Dárky ze srdce přírody

Přemýšlíte, čím obdarujete své blízké? Přinášíme vám inspiraci na oblíbené dárky, které potěší, zahřejí a zkrášlí. Dárky, které byly vyrobeny od srdce, šetrně, ve spojení s přírodou a ekologií.

Dárkové čaje

Dárková balení čajů

Čaj ještě nikdy nikoho neurazil. Ať už sáhneme po praktických plechových dózách, které mohou doma najít další uplatnění třeba na naše oblíbené čajové sušenky, nebo vybereme čaje jednotlivě balené do pyramidek, či čaje v klasické krabičce a nebo se necháme okouzlit krásou a nevšedností kvetoucích čajů, nikdy nešlápneme vedle. Čaj je zkrátka skvělý dárek, který nejen dobře vypadá, ale potěší i každou praktickou duši. 

NÁŠ TIP: S nádherně balenými čaji English Tea Shop nemůžete šlápnou vedle.

LAVIVANT ženšenový granulovaný čaj, dřevěná krabička, 100 ks
Lavivant
LAVIVANT ženšenový granulovaný čaj, dřevěná krabička, 100 ks
pozítří u vás

Doplňky stravy

Tipy na dárky - doplňky stravy

Ani v 21. století nemůžeme milované osobě darovat poukaz na zdraví. Budeme se tak muset spokojit s tím, co nám přinesly pokroky vědců. Ti nenechávají nic jen tak, a tak teď už víme, že sladkosti bychom měli omezovat, cholesterol nepodceňovat a obsah zelených potravin v naší stravě navyšovat. Všechno to víme, ale přesto... Přesto děláme chyby. Ve svém způsobu stravování, ve stylu svého uspěchaného života. A tak není divu, že tělu stále něco chybí nebo přebývá...

Darovat zdraví sice nemůžeme, ale můžeme dát dárek, který na něj bude mít zásadní vliv.

NÁŠ TIP: Přírodní doplňky stravy Natural Medicaments podpoří zdraví.

Collagen Hyaluro 30 sáčků
Bestseller-11 %
Natural Medicaments
Collagen Hyaluro 30 sáčků
pozítří u vás
Vitamín K2 MK7 + D3 FORTE 125 tbl. + Vitamín D3 Forte 30 tbl.
Bestseller
Pharma Activ
Vitamín K2 MK7 + D3 FORTE 125 tbl. + Vitamín D3 Forte 30 tbl.
pozítří u vás

Svíčky a aromaterapie

Tipy na dárky - svíčky

Svíčky a aroma olejíčky ovlivňují naše pocity a emoce. Mohou nás uklidnit, dodat nám energii, ale i uzdravit. Aromaterapeutické účinky jsou znatelné zejména při dýchacích potížích. Eukalyptus nebo borovice nám pomalu ale jistě uvolní ucpaný nos a vydezinfikují vzduch v bytě.

Svíčky nejsou tedy jen pouhým dekoračním dárkem. Přírodní svíčky nebo aroma olejíčky mají i zdravotní a terapeutické účinky.

NÁŠ TIP: Stálým hitem jsou kouzelné svíčky od Tropikalia ve skle a v kokosových skořápkách.

Svíčka v kokosu - vůně Coffee Mocha
Tropikalia
Svíčka v kokosu - vůně Coffee Mocha
pozítří u vás

Přírodní kosmetika

Tipy na dárky z přírodní kosmetiky

Žádná žena nepohrdne krémem na ruce (protože těch není nikdy dost) nebo parfémem. A pokud aspoň trochu víte, jaké jsou její oblíbené vůně, pak máte z půli vyhráno. Univerzální kosmetický tip pro vás nemáme, ale můžeme vám poradit, že vysoké procento žen zbožňuje levanduli. A chybu rozhodněte neuděláte, když ji darujete relaxační koupelovou sůl nebo přírodní olejíček.

Kosmetika není ale jen pro ženy, i muži mají pár svých lahviček v koupelně. Ačkoliv zdaleka nemohou konkurovat své drahé polovičce :) I pánské kosmetické produkty a balíčky rozhodně patří mezi nesmrtelné univerzální tipy na dárky. Sprchový gel a šampon prostě potřebuje každý (i muži).

NÁŠ TIP: Odborník na péči o pleť je česká značka čistě přirodní kosmetiky a doplňků stravy Renovality.