Doprava ZDARMA od 1 500 Kč | 2 měsíce na vráceníZákaznický servisinfo@prozdravi.cz|+420 468 006 311
0
0
Bylinky pro podporu orgánů

ORGÁN MĚSÍCE

Podle východních léčitelů je vhodné se v konkrétní roční období i v konkrétní denní časy soustředit na orgány, které jsou v daném okamžiku nejvíce oslabené nebo náchylné k onemocnění. Je vhodné svým orgánům věnovat pozornost dříve než až se ozvou. To je již žalostné varování a není snadné ihned objevit ohnisko problému. Protože žádný orgán nefunguje samostatně. Naše tělo je jeden celek, kde vše funguje ve vzájemné symbióze. Myslete na to.

 

Naslouchejte svému tělu. Nikdo vaše tělo nezná lépe než vy sami. 

Bylinky pro močový měchýř
Bylinky pro ledviny
Bylinky pro žlučník
Bylinky pro játra
Bylinky pro srdce
Bylinky pro tenké střevo
Bylinky pro krevní oběh
Bylinky pro termoregulaci
Bylinky pro slezinu a slinivku
Bylinky pro žaludek
Bylinky pro plíce
Bylinky pro tlusté střevo

Jestliže o něčem můžeme mluvit jako o stálici, pak je to čínská medicína, jejíž kořeny jsou staré téměř 5 000 let. Tradiční čínská medicína (TČM), která je nedílnou součástí starodávné čínské filosofie, vnímá člověka jako součást přírody, v níž se střetávají proudy energií. Teorie Jinu a Jangu je pilířem celého léčebného systému. Tyto pilíře tvoří dva energetické protipóly, které však bez sebe navzájem nemohou existovat. A tak zatímco Jang symbolizuje mužskou energii, projevující se stoupáním, rozdělováním a rozpínáním, Jing je vyjádřením ženství, za nímž se skrývá klesání, stálost a souhra.

Dokud oba tyto typy energií zůstávají v harmonii a navzájem se doplňují, člověk se cítí svěží a plný síly. Vlivem nejrůznějších faktorů, mezi nimiž jsou například toxiny, stresdlouhodobé užívání léků, začíná jedna energie převažovat nad druhou a v organismu se tvoří blokády, šíří se patologické energie a chaos. Následkem toho vzniká celá řada potíží, od zdánlivě nevinných nachlazení přes stále častější alergie a dýchací obtíže až po nemoci, jejichž dopad na organismus bývá fatální.

Autorka: Dita Oškerová

bylinkářka Dita Oškerová

Dita Oškerová je autorkou edic knih Kouzlo léčivých bylinek a Bylinkové kouzlení. Můžete ji znát i z televizních pořadů Rady ptáka Loskutáka a Snídaně s Novou, kde pravidelně představuje svoje bylinkové rady a tipy.

"Věřím v sílu bylinek a v to, že na každý neduh existuje nějaká. Bylinky jsou kouzelné a nikterak složité, stačí se jen nechat vést svou intuicí a používat zdravý selský rozum, tak jako to dělaly naše babičky. Jsem autorkou a fotografkou knih Kouzlo léčivých bylinek, Bylinkové kouzlení a blogu Bylinkové snění.

Jsem bylinková kouzelnice, pisatelka, knihomolka, kreativní tvořitelka a v neposlední řadě také manažerka, která se naučila nechat věci plynout, jít s proudem a přestala říkat slova jako „jistota“ nebo „musím“. V životě si jdu vždy za svým, s vášní a nadšením. S vírou v sebe sama si plním své sny. Věřím na věci mezi nebem a zemí, miluji život a životní výzvy."

Bylinkové kouzlení VII. díl (Dita Oškerová)
-52 %VýprodejAkce s kódem
Knihy
Bylinkové kouzlení VII. díl (Dita Oškerová)
do 12.12. u vás
Bylinkové kouzlení VI. (Dita Oškerová)
-47 %VýprodejAkce s kódem
Knihy
Bylinkové kouzlení VI. (Dita Oškerová)
do 12.12. u vás
Bylinkové kouzlení V. (Dita Oškerová)
-70 %VýprodejAkce s kódem
Knihy
Bylinkové kouzlení V. (Dita Oškerová)
do 12.12. u vás
Bylinkové kouzlení IV. (Dita Oškerová)
-80 %VýprodejAkce s kódem
Knihy
Bylinkové kouzlení IV. (Dita Oškerová)
do 12.12. u vás
Kouzlo léčivých bylinek III. - S láskou k přírodě (Dita Oškerová)
-34 %VýprodejAkce s kódem
Knihy
Kouzlo léčivých bylinek III. - S láskou k přírodě (Dita Oškerová)
do 12.12. u vás
Bylinkové kouzlení II. (Dita Oškerová)
-51 %VýprodejAkce s kódem
Knihy
Bylinkové kouzlení II. (Dita Oškerová)
do 12.12. u vás