loading

Sinulan Express Forte spray 15 ml

Značka: Walmark | Kód: z56572
Walmark Sinulan Express Forte spray 15 ml
{{ vivalang.productIsNotAvailableWatch }}
{{ product.backupPrice }}
{{ vivalang.onPurchase }} {{ product.quantityDiscount.nextPriceCount }} {{ vivalang.andMorePieces }} {{ vivalang.cartAmountUnit }} {{ vivalang.youSave }} {{ product.quantityDiscount.savedPrice }} / {{ vivalang.currencySlashPiece }} {{ vivalang.minimumQuantityToOrder }} {{product.minQuantity}} {{ vivalang.cartAmountUnit }}
{{ product.price }} / ks
{{product.delivery}}
 • Certifikát
 • Dopravné už od 10 Kč. Blesková doba dodání
  ×

  Nejlevnější dopravné
  Dopravné už není překážkou! U nás je totiž dopravné již od 10 Kč.

  7 způsobů dopravy
  Vyberte si ten nejmilejší způsob dopravy. K dispozici vám je dodání Do ruky od České pošty, IN TIME, který zásilku doručí na adresu, PPL, výdejní místa PPL ParcelShop a Uloženky a naše vlastní výdejny.

  Více informací
 • Lhůta na vrácení 2 měsíce
  × Lhůta na vrácení 2 měsíce

  e měsíce na vrácení zboží bez udání důvodu
  Dostanete tolik času, kolik potřebujete. Během 2 měsíců od obdržení balíčku nám můžete neporušené zboží bez udání důvodu kdykoliv vrátit.

Popis:

Sinulan Express Forte spray je viskózní přípravek snižující zduření nosní sliznice.

Sinulan Express Forte tvoří film na nosní sliznici. Tento osmoticky aktivní film okamžitě přitahuje hypotonickou tekutinu nacházející se v hlubších částech sliznice a způsobuje odtok hypotonické tekutiny směrem ven. Tento mechanický účinek uvolňuje a odvádí všechny nežádoucí látky nacházející se v nosních dutinách, odstraňuje otok a uvolňuje tak průchodnost nosu. Film, který vytvoří přípravek Sinulan Express Forte, také chrání nosní sliznici před vysušením, podrážděním a vnějšími vlivy.

Složení:

glycerol, voda, hydroxypropylcelulosa, esenciální oleje: Mentha piperita, Eucalyptus globulus, Thymus satureioides, Rosmarinus officinalis

Jak používat:

Zasuňte trysku do nosní dírky a stříkněte přípravek stlačením spreje. Aplikujte 2–3 střiky do každé dírky 2–3 krát denně nebo častěji, je-li to nutné, až do úplného zotavení.

Balení:

15 ml

Upozornění:

Před použitím si pečlivě přečtěte návod k použití. Přípravek je určen pouze k lokálnímu použití jako nosní sprej. Zkontrolujte seznam složek, které tento přípravek obsahuje, a nepoužívejte, pokud jste alergičtí nebo přecitlivělí na některou z těchto látek. Během prvních 10–15 minut po každé aplikaci přípravku můžete cítit slabé mravenčení způsobené působením přípravku Sinulan Express Forte. Je-li podráždění příliš silné nebo trvá delší dobu, doporučuje se přestat přípravek používat, neboť může jít o alergickou reakci na některou látku použitou při výrobě přípravku Sinulan Express Forte. Účinek přípravku se projevuje asi 10–15 minut po aplikaci významným nosním výtokem. Během této doby neopakujte aplikaci přípravku. Nosní výtok může trvat až 4–6 hodin podle závažnosti prvotního ucpání nosu. Vyhledejte lékařskou pomoc, pokud příznaky přetrvávají bez zlepšení v průběhu 7 dní užívání Sinulan Express Forte. Z důvodu prvotního pocitu mravenčení nedoporučujeme užívání přípravku Sinulan Express Forte u dětí mladších 12 let. Uchovávejte přípravek mimo dosah a dohled dětí. Uchovávejte přípravek při pokojové teplotě, neuchovávejte v lednici ani jej nezmrazujte. Lahvičku po každém použití uzavřete plastovým krytem. Přípravek nepoužívejte po datu expirace nebo po více než 30 dnech od prvního použití, nebo pokud dojde k poškození nádobky. Přípravek mohou užívat děti starší 12 let a těhotné i kojící ženy.

Náš tip:

V naší nabídce naleznete také další přípravky na horní cesty dýchací.

Informace o značce Walmark

Péči o zdraví můžete vzít do vlastních rukou. WALMARK vás v tom vždy podpoří. V oblasti zdravotní péče je WALMARK nejrychleji rostoucí firmou ve střední Evropě. Soustředí se na inovace a otevírá zákazníkům nové a vylepšené možnosti, jak dbát o své zdraví.

800 141 141

[email protected]

Walmark, a.s., Oldřichovice 44, 739 61 Třinec, Česká republika

Lékařská poradna

Máte otázky k produktu?
Zeptejte se odborníků
NAHORU