loading

Seventh Generation

Seventh Generation

V den, kdy jsme pojmenovali naši firmu, jsme dali slib celé společnosti. Je to slib, že při každém našem rozhodnutí budeme brát ohled na blaho naší společnosti a pečlivě zvážíme dopad, který má naše firma na dalších sedm generací. Věříme, že každý jednotlivec by se měl chovat ohleduplně k přírodě, protože zdravý život můžeme vést pouze na zdravé planetě.
A proto vyrábíme přípravky na rostlinné bázi a snažíme se vyvarovat syntetickým ingrediencím. Složení našich výrobků je biologicky rozložitelné a neobsahuje žádné syntetické vůně, těkavé organické látky, barviva ani optické rozjasňovače. Jsme hrdí na to, že jsme získali certifikaci Ekoznačka EU, kterou zastřešuje Evropská komise a certifikát Leaping Bunny (skákající králíček) potvrzující, že ani jednotlivé ingredience našich produktů netestujeme na zvířatech, a že výrobky neobsahují živočišné složky. Výrobky Seventh Generation jsou dermatologicky testované a řada Free & Clear bez parfemace je vhodná i pro citlivou pokožku.
K čištění využíváme sílu rostlin. Zní to až neuvěřitelně, ale stejnou účinnou látku lze získat z různých zdrojů a my využíváme právě rostliny a minerály. Transparentnost je pro nás jednou ze základních hodnot. Ostatně na zadní straně každého produktu najdete veškeré ingredience použité v daném výrobku včetně jejich původu. Díky unikátní formulaci jsou naše výrobky nejen šetrné k přírodě, ale i velmi dobře fungují. Věříme, že si je zamilujete i kvůli krásných jemným vůním ze 100% esenciálních olejů a přírodních extraktů.
Používáním našich přípravků navíc ulehčujete přírodě od dalších plastů, protože láhve Seventh Generation jsou až ze 100 % vyrobeny z recyklovaného plastu a jsou zcela recyklovatelné.
Naše jméno Seventh Generation – neboli Sedmá generace – není náhodné. Snažíme se, aby i pro děti dětí našich dětí a jejich potomky byla Země krásným místem k žití. Přidejte se k nám a myslete na budoucí generace!

 
Filtrovat
Značka
A
B
C
D
E
F
G
H
CH
I
J
K
L
M
N
O
P
Q
R
S
T
U
V
W
X
Y
Z

Aktivní filtry:
Seventh Generation×
9 produktů
Řadit dle:oblíbenosticeny
NAHORU