loading

Sérum pro prodloužení a zhuštění řas No.1 Lash (Extend Serum) 6 ml

Značka: di ANGELO cosmetics | Kód: kOS064
di ANGELO cosmetics Sérum pro prodloužení a zhuštění řas No.1 Lash (Extend Serum) 6 ml
Doprava zdarma

Produkt není k dispozici. .
Děkujeme za pochopení.

Popis:

Zapomeňte na krátké, tenké a řídké řasy! Pomocí séra No.1 Lash budou vaše oči atraktivnější než kdykoliv předtím.

Revoluční sérum No.1 Lash je výjimečné svou účinností i převratnou technologií, spočívající v použití peptidů - nejmodernějších sloučenin aminokyselin. Jedná se o nanotechnologii, která lépe než jiné prvky proniká do řasových buněk a tam pozitivně působí na růst řas. Řasa roste rychleji a významně se prodlužuje doba růstu – trvá až o několik měsíců déle, než vypadne. Tím může dosáhnout až 200 % své původní délky. U všech uživatelů bez ohledu na věk a pohlaví dochází k intenzivní stimulaci růstu řas. Vaše vlastní řasy začnou růst, znásobí se jejich počet, maximálně se prodlouží a zvýší svůj objem.

Aktivní látky:

 • Palmitoyl Pentapeptide 5 - revoluční směs amino kyselin, působící přímo na fibroblast (základní buňku vazivové tkáně) a v kombinaci s nosičem, který je v tomto případě Palmitoyl, se díky své struktuře dostane do pokožky hlouběji, než ostatní molekuly. Palmitoyl Pentapeptide 5 působí na řasové folikuly (buňky kořínků řas) a proniká do jejich buněčné struktury. Zajišťuje tak omlazení řasové cibulky, zrychlení růstu řas a hlavně prodloužení doby růstu - řasa vypadne za mnohem delší dobu než obvykle. Proto má řasa možnost se celkově prodloužit a lehounce nabýt i na svém objemu, neboť řasová buňka produkuje více vlákniny. Celkově Palmitoyl Pentapeptide 5 způsobuje zvýšení kvality vlastní řasy, která je pevnější, pružnější a může docházet i k jejímu lehkému ztmavnutí.
 • Hydrolyzovaný keratin - zajišťuje hydrataci pokožky a řas.
 • Panthenol - má pozitivní vliv na růst řas, zvyšuje jejich lesk, podporuje účinky látky Pentapeptide 5.
 • Lecithin - stimuluje dýchání pokožky kolem řasových buněk a reguluje buněčnou výměnu, ale také významně pozitivně ovlivňuje měkkost a ohebnost řas. Působí jako „ochranný film“ proti všem vnějším nepříznivým účinkům.
 • Taurin, glukóza - dodávají energii, která je potřeba pro intenzivnější růst řas.
 • Ectoin - chrání buňky před působením stresových faktorů.
 • Capryloyl Glycine - usnadňuje vstřebávání aktivních látek, redukuje stárnutí pokožky očních víček.
 • Inositol - předchází vypadávání řas.
 • Naringine - dodává energii a zlepšuje prokrvení pokožky pro intenzivnější růst řas.
 • Copper Gluconate - produkuje melanin, který způsobuje zabarvení řas a zlepšuje pevnost řas.
 • Kyselina azelaová - posiluje řasy a zabraňuje jejich vypadávání, napomáhá rychlé tvorbě nových řas.

Výsledky:

 • klinické studie prokazují prodloužení řas při každodenním působení Palmitoyl Pentapeptide 5 po dobu 4 měsíců u všech testovaných vzorků, a to na 20 až 170 %. Plný efekt séra No.1 Lash však uživatelky zaznamenávají po 6 až 8 měsících každodenního užívání:
 • o 200 % delší řasy,
 • o 50 % hustší řasy,
 • o 30 % silnější řasy.

Jak používat:

Aplikátorem, namočeným v séru No.1 Lash, potřete horní i spodní víčka v místě, kde řasy vyrůstají. Je
důležité, aby sérum bylo naneseno přímo ke kořínkům řas, není třeba jím potírat řasy samotné. Sérum No.1 Lash se nanáší na čisté, odlíčené a umyté víčko vždy na noc. Po zaschnutí (do 2 minut) můžete pokračovat v běžné péči o oční okolí.

Upozornění:

Množství 2,5 ml vydrží na 3 - 4 měsíce. Záleží na tom, zda žena aplikuje po celou dobu na horní i spodní víčko. První efekt je znatelný již po cca měsíci a plného efektu je dosaženo do cca 3 měsíců. Často však řasy dále rostou ještě dalších několik měsíců. Obvyklá rychlost růstu je kolem 1 mm za měsíc a v průměru je dosaženo celkového
prodloužení o 5 - 8 mm.

Sérum nemá žádnou kontraindikaci, takže jej mohou používat i ženy těhotné či kojící. Díky svému složení jej mohou používat také lidé, kteří používají současnou novinku „měsíční kontaktní čočky“- čočky, které se nevyndávají po dobu až jednoho měsíce.

Lékařská poradna

Máte otázky k produktu?
Zeptejte se odborníků
NAHORU