loading

NaturGYN Scarlett - bylinné vaginální tělísko - 2 ks

Značka: Miroslav Skalický - medicaHERBA | Kód: z4319
Miroslav Skalický - medicaHERBA NaturGYN Scarlett - bylinné vaginální tělísko - 2 ks
Sleva 7%
{{ vivalang.productIsNotAvailableWatch }}
{{ product.backupPrice }}
{{ vivalang.onPurchase }} {{ product.quantityDiscount.nextPriceCount }} {{ vivalang.andMorePieces }} {{ vivalang.cartAmountUnit }} {{ vivalang.youSave }} {{ product.quantityDiscount.savedPrice }} / {{ vivalang.currencySlashPiece }} {{ vivalang.minimumQuantityToOrder }} {{product.minQuantity}} {{ vivalang.cartAmountUnit }}
{{ product.price }} / ks
{{product.delivery}}
 • Snížili jsme pro vás cenu tohoto produktu o 7%. Akční nabídka platí do 28.02.2019 nebo do vyprodání zásob.
 • Certifikáty
 • Dopravné už od 10 Kč. Blesková doba dodání
  ×

  Nejlevnější dopravné
  Dopravné už není překážkou! U nás je totiž dopravné již od 10 Kč.

  7 způsobů dopravy
  Vyberte si ten nejmilejší způsob dopravy. K dispozici vám je dodání Do ruky od České pošty, IN TIME, který zásilku doručí na adresu, PPL, výdejní místa PPL ParcelShop a Uloženky a naše vlastní výdejny.

  Více informací
 • Lhůta na vrácení 6 měsíců
  × Lhůta na vrácení 6 měsíců

  6 měsíců na vrácení zboží bez udání důvodu
  Dostanete tolik času, kolik potřebujete. Během 6 měsíců od obdržení balíčku nám můžete neporušené zboží bez udání důvodu kdykoliv vrátit.

Popis:

NaturGYN Scarlett jsou bylinná vaginální tělíska určená na podporu udržování gynekologického a urologického zdraví ženy.

Obsahuje 7 botanicky zdokumentovaných bylin a pryskyřici Borneol, upravených do formy vaginálního tělíska. Jedná se o čistě přírodní zdravotnický prostředek (kulička o průměru 12 mm). Obsažené účinné látky prokazatelně napomáhají potlačit vaginální infekce (vaginální mykózy) a bakteriální vaginózy spojené s dyskomfortem (výtoky, svědění, pálení, zápach, bolest při močení, pohlavním styku) a infekce močových cest (obsahuje byliny s antiseptickým účinkem).

Kdy NaturGYN Scarlett bylinné vaginální tělísko pomáhá:

 • obnovuje optimální poševní prostředí (regeneruje a očišťuje poševní sliznici),
 • má lokální antimikrobiální, protizánětlivý a adstringentní účinek (v místě působení zabraňuje dalšímu šíření infekce a zánětu),
 • má koagulační účinek (uplatňuje se při srážení bílkovinných částic kvasinek, bakterií a odumřelých vrstev poševní sliznice a to tak, že sráží fragmenty bílkovinné povahy),
 • napomáhá resorbci (vstřebávání) tekutin a sekretu,
 • nemá žádné závažné vedlejší účinky, ani TSS (syndrom toxického šoku).

Složení vaginálního tělíska:

jarva monnierova (Cnidium monnieri), stemona japonská (Stemona sessilifolia), cypřišník letní (Fructus kochiae), srdečník obecný (Leonurus cardiaca), svlačec drsný (Rhizoma smilacis glabrae), děhel čínský (Angelica sinensis), koprníček wallichův (Ligusticum wallichii), bornejský kafr (Borneol)

Jak používat:

 1. Tělísko vyjměte z obalu.
 2. Před použitím uvolněte šňůrku na výběžku tělíska.
 3. Zaveďte tělísko i prst na délku nataženého ukazováčku do vaginy směrem dozadu - viz nákres na příbalovém letáku. Pokud tělísko stále cítíte (např. při sezení, chůzi), zaveďte jej znovu trochu hlouběji. Šňůrka musí zůstat venku.
 4. Nechte působit 72 hodin.
 5. Po uplynutí této doby tělísko vyjměte zatažením za šňůrku.

Tělísko je snadno aplikovatelné. Před aplikací je možné namočit jej na 2 minuty do vody (čisté, převařené, vlažné). Odstraní se tak pocit suchosti a napětí v prvních hodinách po aplikaci.

Pro udržení dobrého stavu je vhodné používat 1 tělísko měsíčně. Při obtížích je vhodné používat 2 tělíska měsíčně s přerušením na 1 den mezi aplikacemi. Aplikace se opakují každý měsíc do odeznění obtíží, nejméně po dobu 3 měsíců.

Scarlett návod

Balení:

2 ks bylinná vaginální tělíska

Upozornění:

Tělísko nepoužívejte 6 dní před očekávanou menstruací a 3 dny po jejím ukončení. Pohlavní styk je v průběhu aplikace nežádoucí. Lze používat s antikoncepcí. Nepoužívejte v případě alergie na bylinné složky. Při nežádoucích projevech tělísko vyjměte. Přípravek je vhodné používat i v těhotenství. Nepoužívejte v období menstruace. Před použitím čtěte pozorně příbalový leták. Uchovávejte na suchém místě. Uchovávejte mimo dosah dětí. Produkt nenahrazuje farmakologickou léčbu a lékařskou péči. Není léčivým přípravkem. Tělísko je opatřeno hygienicky nezávadným bavlněným obalem s absorpčním vláknem a nitkou k vyjmutí. Bylinné vaginální tělísko se vyrábí v přísně sterilních podmínkách.

Náš tip:

V naší nabídce naleznete také další přípravky na kvasinky a ženské pohlavní orgány.

Další informace o přípravku NaturGYN Scarlett - bylinná vaginální tělíska naleznete v článku Scarlett - přírodní péče o ženy.

Informace o značce Miroslav Skalický - medicaHERBA

KONTAKT: Miroslav Skalický - medicaHERBA, Jana Palacha 1552, 530 02 Pardubice 2.

Lékařská poradna

Máte otázky k produktu?
Zeptejte se odborníků

Recenze


86%
Hodnocení
100%

23.02.2019
Je nad všechny léky!
100%

23.02.2019
Zkoušela jsem spoustu přípravků, jediný tento mi pomohl. Určitě doporučuji, používám i jako prevenci.
Pro: zatím jediný produkt, který mi pomohl doporučuji
100%

23.02.2019
Výrobek určitě doporučuji.
Pro: Velká spokojenost, jediná věc, která opravdu pomůže.

Proti: Nic.

50%

23.02.2019
no nevím no, zkusím ještě to druhé jestli to bude tak hrozně štípat taky, tak si další už nekoupím, škoda, jinak by to byl asi dobrý výrobek
Pro: zřejmě by zabral kdybych to vydržela

Proti: příšerně po zavedení štípal a pálil i přes namočení po dvou hodinách jsem musela vyndat to se nedalo, taky se mi zdá krajně nehygienická ta šňůrka, která z vás má 3 dny trčet, lepší by bylo něco co se samo rozpustí a nemusí se vyndávat

100%

23.02.2019
Doporučuji!
NAHORU