loading

NaturGYN Scarlett - bylinné vaginální tělísko - 2 ks

Značka: Miroslav Skalický - medicaHERBA | Kód: z4319
Miroslav Skalický - medicaHERBA NaturGYN Scarlett - bylinné vaginální tělísko - 2 ks
{{ vivalang.productIsNotAvailableWatch }}
{{ product.backupPrice }}
{{ vivalang.onPurchase }} {{ product.quantityDiscount.nextPriceCount }} {{ vivalang.andMorePieces }} {{ vivalang.cartAmountUnit }} {{ vivalang.youSave }} {{ product.quantityDiscount.savedPrice }} / {{ vivalang.currencySlashPiece }} {{ vivalang.minimumQuantityToOrder }} {{product.minQuantity}} {{ vivalang.cartAmountUnit }}
{{ product.price }} / ks
{{product.delivery}}
 • Certifikáty
 • Dopravné už od 10 Kč. Blesková doba dodání
  ×

  Nejlevnější dopravné
  Dopravné už není překážkou! U nás je totiž dopravné již od 10 Kč.

  7 způsobů dopravy
  Vyberte si ten nejmilejší způsob dopravy. K dispozici vám je dodání Do ruky od České pošty, IN TIME, který zásilku doručí na adresu, PPL, výdejní místa PPL ParcelShop a Uloženky a naše vlastní výdejny.

  Více informací
 • Lhůta na vrácení 2 měsíce
  × Lhůta na vrácení 2 měsíce

  2 měsíce na vrácení zboží bez udání důvodu
  Dostanete tolik času, kolik potřebujete. Během 2 měsíců od obdržení balíčku nám můžete neporušené zboží bez udání důvodu kdykoliv vrátit.

Popis:

NaturGYN Scarlett jsou bylinná vaginální tělíska určená na podporu udržování gynekologického a urologického zdraví ženy.

Obsahuje 7 botanicky zdokumentovaných bylin a pryskyřici Borneol, upravených do formy vaginálního tělíska. Jedná se o čistě přírodní zdravotnický prostředek (kulička o průměru 12 mm). Obsažené účinné látky prokazatelně napomáhají potlačit vaginální infekce (vaginální mykózy) a bakteriální vaginózy spojené s dyskomfortem (výtoky, svědění, pálení, zápach, bolest při močení, pohlavním styku) a infekce močových cest (obsahuje byliny s antiseptickým účinkem).

Kdy NaturGYN Scarlett bylinné vaginální tělísko pomáhá:

 • obnovuje optimální poševní prostředí (regeneruje a očišťuje poševní sliznici),
 • má lokální antimikrobiální, protizánětlivý a adstringentní účinek (v místě působení zabraňuje dalšímu šíření infekce a zánětu),
 • má koagulační účinek (uplatňuje se při srážení bílkovinných částic kvasinek, bakterií a odumřelých vrstev poševní sliznice a to tak, že sráží fragmenty bílkovinné povahy),
 • napomáhá resorbci (vstřebávání) tekutin a sekretu,
 • nemá žádné závažné vedlejší účinky, ani TSS (syndrom toxického šoku).

Složení vaginálního tělíska:

jarva monnierova (Cnidium monnieri), stemona japonská (Stemona sessilifolia), cypřišník letní (Fructus kochiae), srdečník obecný (Leonurus cardiaca), svlačec drsný (Rhizoma smilacis glabrae), děhel čínský (Angelica sinensis), koprníček wallichův (Ligusticum wallichii), bornejský kafr (Borneol)

Jak používat:

 1. Tělísko vyjměte z obalu.
 2. Před použitím uvolněte šňůrku na výběžku tělíska.
 3. Zaveďte tělísko i prst na délku nataženého ukazováčku do vaginy směrem dozadu - viz nákres na příbalovém letáku. Pokud tělísko stále cítíte (např. při sezení, chůzi), zaveďte jej znovu trochu hlouběji. Šňůrka musí zůstat venku.
 4. Nechte působit 72 hodin.
 5. Po uplynutí této doby tělísko vyjměte zatažením za šňůrku.

Tělísko je snadno aplikovatelné. Před aplikací je možné namočit jej na 2 minuty do vody (čisté, převařené, vlažné). Odstraní se tak pocit suchosti a napětí v prvních hodinách po aplikaci.

Pro udržení dobrého stavu je vhodné používat 1 tělísko měsíčně. Při obtížích je vhodné používat 2 tělíska měsíčně s přerušením na 1 den mezi aplikacemi. Aplikace se opakují každý měsíc do odeznění obtíží, nejméně po dobu 3 měsíců.

Scarlett návod

Balení:

2 ks bylinná vaginální tělíska

Upozornění:

Tělísko nepoužívejte 6 dní před očekávanou menstruací a 3 dny po jejím ukončení. Pohlavní styk je v průběhu aplikace nežádoucí. Lze používat s antikoncepcí. Nepoužívejte v případě alergie na bylinné složky. Při nežádoucích projevech tělísko vyjměte. Přípravek je vhodné používat i v těhotenství. Nepoužívejte v období menstruace. Před použitím čtěte pozorně příbalový leták. Uchovávejte na suchém místě. Uchovávejte mimo dosah dětí. Produkt nenahrazuje farmakologickou léčbu a lékařskou péči. Není léčivým přípravkem. Tělísko je opatřeno hygienicky nezávadným bavlněným obalem s absorpčním vláknem a nitkou k vyjmutí. Bylinné vaginální tělísko se vyrábí v přísně sterilních podmínkách.

Náš tip:

V naší nabídce naleznete také další přípravky na kvasinky a ženské pohlavní orgány.

Další informace o přípravku NaturGYN Scarlett - bylinná vaginální tělíska naleznete v článku Scarlett - přírodní péče o ženy.

Informace o značce Miroslav Skalický - medicaHERBA

KONTAKT: Miroslav Skalický - medicaHERBA, Jana Palacha 1552, 530 02 Pardubice 2.

Lékařská poradna

Máte otázky k produktu?
Zeptejte se odborníků

Recenze


86%
Hodnocení
09.03.2019

Natur Gyn vnímám jako dlouhodobější přípravek, takže trvalé výsledky se uvidí. Momentálně jsem v 2. tříměsíční fázi užívání. Dlouhodobě jsem měla gynekologické obtíže. Díky bylinným tělískům jsem se opravdu "vyčistila". Rozhodně se díky tomuto přípravku cítím lépe a ve srovnání s ostatními "chemickými" přípravky mi rozhodně nejvíce pomohl i v trvalejším hledisku. Předchozí přípravky mi zabraly totiž vždy tak na měsíc. V tomto vnímám velký rozdíl. Zároveň je pro mě důležité, že existuje něco takto účinného na přírodní bázi. S pozdravem K.N.

07.06.2017

S přípravkem NaturGYN Scarlett jsem byla maximálně spokojená. Mohu doporučit, produkt opravdu splňuje všechny parametry, které popisujete. Budu pravidelně používat.

25.04.2017

Bylinné tělísko NaturGYN Scarlett mi velmi pomohlo od častých mykóz a i moje gynekoložka mi jej schvaluje. Používám opakovaně.

05.09.2016

Sama za sebe jsem s tělískem NaturGYN Scarlett velmi spokojená. Tělísko jsem použila přesně tak, jak je v návodu doporučováno. Během "použití" jsem necítila žádné pálení ani jakékoliv jiné vedlejší příznaky. Po použití tělíska jsem se cítila velmi dobře a taková "čistá". Za mě mohu jenom doporučit!

100%

16.10.2019
Je nad všechny léky!
NAHORU