loading

Šampon po opalování na vlasy a tělo Sun (After-Sun Hair & Body Shampoo) 200 ml

Značka: Nuxe | Kód: kNX120
Nuxe Šampon po opalování na vlasy a tělo Sun (After-Sun Hair & Body Shampoo) 200 ml

Produkt není k dispozici. .
Děkujeme za pochopení.

Popis:

Šampon po opalování jemně čistí pokožku těla a vlasy a vymývá zbytky soli, chlóru a písku bez zbytečného vysoušení pokožky a vlasů.

Vlastnosti:

  • odstraňuje zbytky UV filtrů, soli, chlóru a písku,
  • jemně čistí pokožku těla a vlasy bez jejich vysušení,
  • udržuje pokožku hebkou,
  • vlasy jsou zářivé, čisté a lehké,
  • obsahuje 92,3 % přírodních složek,
  • se slunečními vodními květy,
  • ekologicky šetrné složení,
  • bez mýdla, parabenů, biologicky odbouratelné.

Jak používat:

Naneste na mokré vlasy a lehce vmasírujte. Poté důkladně opláchněte.

Náš tip:

Vyzkoušejte další produkty řady Nuxe Sun.

Produkt je také v sekcích

Mytí vlasů

Informace o značce Nuxe

Název kosmetické značky NUXE, který vznikl příznačným spojením slov Nature (příroda) a Luxe (luxus), naznačuje, že se tato společnost specializuje na luxusní přírodní kosmetiku. Ve Francii byly laboratoře NUXE založeny už v 50. letech minulého století a v roce 1989 je přebírá Aliza Jabès, podnikatelka s vášní pro aromaterapii a phytoterapii.

Prvním velkým úspěchem se o dva roky později stal multifunkční suchý olej Huile Prodigieuse® s jednoduchým a všestranným použitím, příjemnou texturou i okouzlující parfemací. V průběhu 90. let značka NUXE ztrojnásobila své prodeje díky novému marketingovému týmu a v roce 2002 byly v Paříži otevřeny první luxusní lázně pod záštitou NUXE.

Následujícího roku se produkty NUXE začínají dostávat i za hranice rodné Francie a v současnosti se už prodává v 58 zemích po celém světě. Přírodní kosmetika NUXE kombinuje vysokou efektivitu s požitkem během aplikace, řídí se přísnými etickými zásadami a je jednou z nejlépe prodávaných značek ve francouzských lékárnách. Zatímco Aliza Jabès sbírá ocenění v podnikatelském světě, její produkty jsou velmi často oceňovány v nejrůznějších kosmetických žebříčcích. Pro přírodní kosmetiku NUXE je typický pečlivý výběr příroních ingrediencí, vyhýbá se minerálním olejům, parabenům a složkám živočišného původu (s výjimkou včelích produktů), náročně testuje efektivitu i snášenlivost a přispívá k udržování životního prostředí.

Lékařská poradna

Máte otázky k produktu?
Zeptejte se odborníků
NAHORU