loading

Regenerační noční krém Energy + Regeneration (Night Cream) 50 ml

Značka: Collistar | Kód: kCS064
Collistar Regenerační noční krém Energy + Regeneration (Night Cream) 50 ml

Produkt není k dispozici. .
Děkujeme za pochopení.

Popis:

Během noci pokožka potřebuje dobít energii a získat sílu, aby přes den mohla efektivně čelit všem agresorům a stresu. Tato přirozená schopnost se však oslabuje vlivem přibývajícího věku či nedostatečného spánku, což výrazně zpomaluje proces vlastní regenerace. Noční krém Energy + Regeneration byl vyvinutý, aby pleti dodal extra dávku energie a zintenzivnil noční regeneraci kožních buněk.

Aktivní látky:

  • regenerační oligopeptid 20 a výtažky mikroorganismů z Polynésie - stimulují formování 2 proteinů, které hrají klíčovou roli v buněčné obnově, zároveň pomocí mikroexfoliace odstraňují odumřelé kožní buňky, vyhlazují, rozjasňují a sjednocují pleť,
  • Desoxine Bio® - stimuluje buněčné dýchání, obnovuje pokožku, eliminuje toxiny, nahromaděné na pleti během dne,
  • bambucké máslo, olej z rýže a borůvek - intenzivně vyživují pleť.

Účinky:

  • efektivně regeneruje pleť přes noc,
  • urychluje buněčnou obnovu,
  • zanechává pleť hladkou, sjednocenou a rozjasněnou.

Jak používat:

Každý večer nanášejte krém na čistou pleť.

Informace o značce Collistar

Na počátku své historie byl COLLISTAR pouze jednou z divizí italské farmaceutické společnosti. V roce 1982 se však do jeho vedení dostala Daniela Sacerdote a od té doby značku COLLISTAR provází plynulý růst, díky němuž se už po několika desetiletích stala jedničkou v italských parfumeriích. Vynikající úspěch italské společnosti je výsledkem nejpokročilejších dermato-kosmetických výzkumů, přísně vědeckých postupů, důkladného testování, inovace a vysoké efektivity. Dnes COLLISTAR prodává ve více než 40 zemích světa od Evropy až po Dálný Východ a pyšní se mnohými revolučními změnami na poli kosmetiky – byl první, kdo uvedl na trh například kompaktní bronzující pudr a kapsle s pleťovým sérem (obojí 1983), kompletní aromaterapeutickou linii (1995) a pleťové přípravky určené pro věkovou kategorii nad 70 let (2007).

Lékařská poradna

Máte otázky k produktu?
Zeptejte se odborníků
NAHORU