Doprava ZDARMA od 1 500 Kč | 2 měsíce na vráceníZákaznický servisinfo@prozdravi.cz|+420 468 006 311
0
0
Bylinný masážní váček
Bylinný masážní váček
Bylinný masážní váček

• 1 plátěný pytlíček / váček dostatečně velký, třeba 30x20 cm
• 1 polévková lžíce sušených plátků zázvoru
• 2 polévkové lžíce sušené pomerančové kůry (může být i z grepu nebo citrónu)
• 4 kávové lžičky nahrubo nastrouhané skořice
• cca 5 nahrubo nastrouhaných hřebíčků 
• 2 polévkové lžíce nevařené rýže

Skořice mletá Cassia BIO 30 g
-34 %Výprodej
Allnature
Skořice mletá Cassia BIO 30 g
do 2.10. u vás
Bylinný masážní váček

Potřebujete se zahřát a uvolnit? Dopřejte si proto masáž bylinnými váčky a místo prstů a dlaní si vychutnejte doteky voňavých pytlíčků, které dokáží rozproudit krev a dodat tělu novou energii. 

 

Masáž bylinnými váčky je velmi účinná, protože zde působí dohromady tři aspekty – teplo, bylinky a tlak. Tato neobvyklá regenerační a relaxační technika uvolňuje napětí a ztuhlé svalstvo, ulevuje bolestem kloubů a pomáhá zvyšovat celkovou tělesnou i duševní kondici. Masáží se navíc aktivují procesy v podkožní tukové vrstvě, zrychluje se metabolismus a zvyšuje imunita, čímž se snižuje riziko nachlazení v chladném období. Bylinky také přispívají k odstranění toxinů z těla, zbavují otoku a zavodnění organismu a zlepšují průtok krve.
 

Bylinný masážní váček

Zázvor a pomerančovou kůru rozdrtíme v hmoždíři na menší kousky. Společně s rýží, skořicí a hřebíčky je promícháme v misce, poté vším naplníme váček, který pevně zavážeme provázkem. A je to! Váček na masáž je hotový. Těsně před procedurou ho na několik minut napaříme v horké páře – teplota váčku však musí být pro tělo příjemná a nesmí spálit kůži.

 

P.S. Teď si už jen pusťte příjemnou hudbu a nechte působit bylinky. Jemným krouživým pohybem s lehkým tlakem přejíždějte nejprve od dolních končetin až ke stehnům. Až váček vystydne, znovu si ho nahřejte a začněte masírovat horní končetiny od dlaní po paže.

 

P.P.S. Bylinkové váčky by se na masáž měly použít pouze jednou. Namočením nebo nahřátím párou směs totiž provlhne, a může tak později začít uvnitř plesnivět. Na látce mohou také zůstat mastné a jiné nečistoty, které na ní často ulpí během procedury, proto je vždy lepší použít na další masáž čistý váček naplněný novou směsí. 
 

Autor: Dita Oškerová, Bylinkové snění