loading

Recenze, diskuze a zkušenosti:
SANTÉ Zdravotní obuv dámská MDA/157-7 clay

23.11.2017

I když jsem zakoupenou obuv Santé letos mohla vzhledem ke končícímu létu využívat jen krátce, jsem moc a moc spokojená. Pohodlná chůze na měkké podešvi! Dalším plusem je vzhled výrobku na noze po jeho nazutí, dobrá kombinovatelnost s jakýmkoliv oblečením - kalhoty i sportovní sukně. Rozhodně nákupu nelituji a doporučuji všem.

02.10.2017

S obuví Santé jsem velice spokojena, chození je pohodlné a mám dobrý pocit, že pro své zdraví dělám maximum. Měla jsem menší problémy s kolenem a ortoped mi doporučil již zmíněnou zdravotní obuv.

02.10.2017

Mohu doporučit ostatním. Sandály Santé jsou krásné, pohodlné. I když jsem původně hledala více vypolštářované, protože mám zborcené klenby příčně i podélně. Mám tyto sandály dvoje a střídám je.

23.06.2017

Zdravotní obuv si kupuji již několik let a jsem s nimi velice spokojená. Jsou pro mě zárukou kvality.

23.06.2017

Se zdravotní obuví jsem velmi spokojená, nosím je denně doma. Skvěle padnou na nohu, jsou dobře tvarované, pohodlné, dostatečně pevné a zároveň lehké.

22.06.2017

Jsem s nákupem u vás velice spokojená. Zdravotní pantofle jsou perfektní, pohodlné. Chodí se v nich velmi dobře, navíc jsou lehoučké.

09.11.2016

Se zdravotní obuví jsem moc spokojena. Od toho dne, kdy jsem dostala zásilku, jsem je nesundala z nohou, jen na spaní. Jsou velice pohodlné a hlavně pro moji propadávající se klenbu pohodlné a kvalitní.

09.11.2016

Se zdravotní obuví jsem spokojená, je velmi pohodlná. Nosím ji v zaměstnání celých 12 hodin. Nenastal ani problém s výměnou obuvi za větší. Mám jen malinkou připomínku k pásku na suchý zip na patě. Uvítala bych větší kus suchého zipu, dochází k ohýbání nepřichycené části a nevypadá to hezky.

09.11.2016

S koupí zdravotní dámské obuvi jsem velice spokojena. Od společnosti SANTÉ mám i dvoje výborné pantofle. Také jednání s Vaší pracovnicí bylo vždy k mé plné spokojenosti. Děkuji.

21.10.2016

Se zdravotní obuví jsem velmi spokojena. Jsou pohodlné, na noze vypadají dobře a i cena je velmi přijatelná.

NAHORU
Rádi vám upravujeme nabídku na míru, ale abychom to zvládli, používáme k tomu soubory cookie.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací
OK