Doprava ZDARMA od 1 500 Kč | 2 měsíce na vráceníZákaznický servisinfo@prozdravi.cz|+420 468 006 311
0
0

Hodnocení - pH Minerals na odkyselení organismu 320 g

Značka: WetyzoKód: z4142
pH Minerals je doplněk stravy, který byl speciálně vyvinut a vyroben na úpravu acidobazické rovnováhy organismu (odkyselení organismu).

Celkové hodnocení

77 hodnocení | průměr 88 %
Přejít na detail produktu

Rozpaky.

Špatně se rozpouští, přesněji většina se ho nerozpustí a zůstává na dně

Produkt jsem si již několikrát objednávala - skvělý

Nemohu hodnotit. Produkt mám krátkou dobu.

Opakovaně nakupuji, vynikající směs na odkyselení organizmu.

Ještě jsem produkt nezačala užívat, dobírám přípravky již zakoupené.

Trpím na časté překyselení žaludku,nadýmání a celkově problém s trávením.Bolest kloubů. Tento výrobek má pro mě zajímavé složení. Čekanka/ bylina/ na trávení,K2- na bolest kloubů , snižování homocysteinu.Tuto látku má každý v organismu ale když je jeho hladina vysoká stává se člověk dost nemocný a vitamín K2 tento homocystein snižuje.Další vitamíny, minerály ve složení, které se dobře do těla vstřebávají. K tomu zakoupit selektivní papírky na měření pH kyselosti. Vše vysvětleno na jejich stránkách. www.prozdravi.cz.

pH Minerals jsem si vybrala na základě doporučení MUDr. Šafránka - nechci totiž dále užívat léky na zjištěný vysoký cholesterol a arytmii, tak jsem to chtěla zkusit. Zatím jsem využívala 1 balení a koupila si další 2. Ještě jsem nebyla na kontrolním vyšetření, takže efekt nemohu posoudit. Subjektivně jsem neměla potíže, jen mi doktoři naměřili ty blbé hodnoty. Pokud kontrolní měření ukáže zlepšení, budu asi minerály užívat pravidelně, jinak se asi pH vrátí zpět ke kyselejším hodnotám, protože v dodržování "zásadotvorného životního stylu" asi nebudu tak důsledná..

rychlý účinek oproti jiným výrobkům

Obal na výrobek je využit pouze napůl při předepsaném užívání 4 kávových lžiček denně je výrobek pouze na 14 dní zvýšit gramáž

produkt mě byl doporučen.Jsem s ním spokojená.Použití je skvělé-vypití nápoje s dobrou chutí...a s dobrými výsledky.Opravdu to funguje

příjemná chutˇ

Používám 2x denně 1 lžičku,změnu jsem pocítila hned po pár dnech,zmizelo věčné nadýmání, říhání a pálení žáhy po každém jídle. Upravilo se mi trávení,stolice,zkrátka je mi fajn.

Natura Way pH Minerals jsem objednala na doporučení Dr. Šafránka (kterého si velmi vážím a děkuji za jeho rady).

užívám týden zatím žádné výsledky nepozoruji

užívám týden zatím žádné výsledky nepozoruji

Překyselení jsme většinově, tudíž zkuste to opravit...

Všechno

¨Nic

Produkt jsem si objednala na odkyselení organismu. Myslím, že funguje a má dobrou chuť. Produkt doporučuji svým známým.

produkt je kvalitní, jsem spokojená

nic

zatím krátká doba na užívání

zatím jsem účinky nezaregistrovala, užívám

Má přijemnou chuť a i když si nejsem jistá, že odkyseluje, dá se to aspoň pít a doplní tekutiny v těle.

K tomuto produktu se brzy opět vrátím, byla jsem spokojená a při jeho užívání jsem se cítila dobře

Pocit jakési lehkosti Dobrá rozpustnost a chuť Snadné dávkování a vypití

Koncem užívání se objevila po trupu červená vyrážka, podobná akné

pH Minerals je dobré pořídit si společně s indikátorovými papírky pro měření kyselosti moči. V mém případě(únavový syndrom) bylo nutné ještě k tomu všemu upravit stravu, snížit pracovní vypětí a přírodní prostředky pro detoxikaci a regeneraci(Chlorella , Corsodyl). Toto doporučuji úplně všem klientům, protože cpát se cukry, masem apod. s tím, že si pak vezmu odkyselující prášek nemá význam. Takže spolu se změnou stravování je to vynikající pomůcka.

-pH Minerals jsem si objednala na doporučení p. doktora Šafránka z bezplatné poradny, jehož i zde chválím za rychlý a obsáhlý přístup, léčím se s únavovým syndromem

-žádné

je to kratka doba uzivani ale pritel ma problémy s travenim a zatím si to pochvaluje citi se lepe vetsi chut k jidlu ale doporucuji

tento produkt beru kratce tak ještě nevim pritel jiz pozoruje zmeny ale je to kratka doba

vůbec nic pekne zabaleny chutne

Preferuji názor, že medicína jako taková , zbytečně vyzdvihuje velké zdravotní riziko zvýšených hodnot cholesterolu , při čemž nijak populaci neupozorňuje , že kyselonotvorné prostředí organizmu je daleko zákeřnější než zvýšená hodnota LDL Proto jsem pH Minerals objednala nebo poradila i svým nejdražším !

Chuťově příjemný,snad i účinný,užívám ho teprve krátce na obšírnější hodnocení.