Doprava ZDARMA od 1 500 Kč | 2 měsíce na vráceníZákaznický servisinfo@prozdravi.cz|+420 468 006 311
0
0

Hodnocení - Přírodní granule proti střevním parazitům pro kočky 60 g

Značka: VERM-XKód: z57784
Verm - X přírodní granule proti střevním parazitům pro kočky kontroluje a napomáhá k střevní hygieně a k správné funkci střev. Předchází různým...

Celkové hodnocení

4 hodnocení | průměr 92 %
Přejít na detail produktu

kočkám to chutná,jestli má efekt nezjistím

Je málo rozšířený, běžně ve "zverimexech" ho neseženete, lidé tomu také málo věří, je málo propagovaný a raději do zvířat cpou chemii. Sama nemůžu dost objektivně ohodnotit, měsíc užívání je krátká doba. Ale zatím nic nenasvědčuje tomu, že by nefungoval tak, jak má.

Protože naše kočičky (jsou to velcí lovci, denně minimálně 3-4 myšky) mají velké problémy s vnitřními parazity a opakovaně je vyzvrací. A i když je pravidelně odčervuji (musím 4-5 do roka, jsme na venkově), tak mi nepřipadá už vhodné do nich nyní cpát každých 14 dní chemii, abych jim ulevila, parazity vyhubila ve všech stádiích a navíc jim to poškozuje játra a ledviny. Tak jsem zvolila přírodní prostředek, který jim denně (dle návodu) dávám, baští to bezvadně, jako pamlsky. Také jim v pravidelných intervalech podávám i kombinaci homeopatik (od vet) na odčervení. Jak se zdá tak to asi už zabírá, protože více jak měsíc už nezvrací škrkavky a jiné vnitřní parazity už také neregistruji. Jedna dóza vystačí pro dvě kočky jen na jeden měsíc( denně 2 tab. jedna kočka) a při ceně 250-260,-kč to není nejlevnější, když to musíte dávat denně celoročně. Bohužel běžně se tento přípravek nedá sehnat, jen na netu, ale i tak si myslím, že kočičkám pomůže a hlavně je ušetřím pozdějších problémů s orgány a celkovým zdravím. Co by člověk pro své miláčky neudělal :-)

chutná

naše kočka je spokojená