Hodnocení - PM D-Manosa s propolisem 30 tablet

PM D-Manosa s propolisem 30 tablet
Značka: Purus MedaKód: z975
PM D-Manosa s propolisem pro normální činnost močových cest. D-Manosa není organismem metabolizována a tudíž je tento doplněk stravy vhodný i pro...

Celkové hodnocení

19 hodnocení | průměr 92 %
Přejít na detail produktu

Jde o vánoční darek, ještě nemám zkušenost,ale lékárně důvěřují

Super na močové cesty. Kupuji zde už poněkolikáté. Opravdu pomáhá. Doporučuji užívat min. 3 měsíce. Zánět se opravdu nevrací.

Přípravek jsem objednala nadoporučení a opravdu zabral velmi rychle.

Produkt vůbec nepřinesl očekávaný efekt, byť byl užīván dle doporučení

mám dlouhodobé problémy se zánětem močového měchýře,hledala jsem něco jiného než stále jen ATB,zkoušela jsem toho víc , manosa mě překvapila rychlím účinkem.Vadí mi jen že balení obsahuje 30 tablet , je to tedy jen na pár dní.Určitě objednám další.

zabral téměř okamžitě

malé balení

Ač je výrobek kvalitní, nahradím jej jinou D-Manosou v práškové formě. Občas mám pocit, jakoby se mi tablety v žaludku nerozpustily (při krknutí se mi ten propolis jakoby vrací i po hodině od užití). Jinak jsem spokojená, funguje.

Skvělý produkt, ochránil mě před braním antibiotik.

Je v tabletách, jejich rozpustnost a účinnost v žaludku je tudíž sporná. Ale zase se díky tomu dobře užívá.

Tento produkt mi vždy pomůže na zánět močových cest.

Je perfektní.

Nic.

skvělý přípravek doporučuji

Dnes ráno jsem začala mít problémy . Pálení, řezání při močení, dost rychlý nástup. Ihned jsem spolkla dvě tablety přípravku D- Manosa, uvařila jsem si urologický čaj. Nyní je odpoledne a já nemám skoro žádné problémy při močení.

Moje tchyně má neustálé problémy se záněty močových cest, ty sice po antibiotikách vymizely, ale za nedlouho se vše opakovalo.Začala užívat PM D-Manosa s propolisem a je z něj nadšená.Chce celou kúru opakovat.Takže skvělý výrobek.

Nazánět močových cest spolu s Mea brusinkami se mi stav zlepšuje a cítím se stále lépe Doporučuji tento přírodní produkt i ostatním a podobnými problémy

Je to přírodní produkt a nazatěžujje trávicí systém Potřebovala jsem jej na léčbu zánětu močových cest

pomohl u chronického zánětu močových cest

Skvělý produkt.

SPOKOJENOST.