Doprava ZDARMA od 1 500 Kč | 2 měsíce na vráceníZákaznický servis[email protected]|+420 468 006 311
0
0

Hodnocení - Černý zázrak Třtinový extrakt 680 g

Značka: PhoenixKód: z2068
Čistá třtinová melasa je přírodní harmonická soustava vitamínů, minerálů a dalších aktivních složek, která pomáhá udržovat organismus v dobré kondici.

Celkové hodnocení

10 hodnocení | průměr 87 %
Přejít na detail produktu

dává si ho do čaje,jinak bych ho asi nebral,záleží co kdo snese,ůčinek jsem ještě nepoznal,až podle odběru krve.Beru to kvůli železu.

prý je ůčinný

není dobrý

Zdá se to zvláštní, ale i odpad může mít využití v podobě zlepšení lidského zdraví. V případě melasy určitě. Ta je právě ve své podstatě odpadem – vedlejším produktem, který vzniká při výrobě cukru, z níž si uchovává všechny prospěšné látky nacházející se ve zpracovávané rostlině – cukrové třtině. Koupil jsem tento produkt své těhotné partnerce. Sladí si tím čaje a mléko.

Třtinová melasa obsahuje spoustu hodnotných látek. brání vzniku křečových žil podporuje činnost lymfatického systému odstraňuje střevní potíže (zejména zácpu) potlačuje problémy s látkovou výměnou pomáhá v boji s nadváhou pomáhá v léčbě kožních onemocnění (ekzémy, lupénky) urychluje hojení čistí a aktivizuje organismus regeneruje krvetvorbu mírní projevy alergie upravuje krevní tlak podporuje činnost nervové soustavy posiluje obranyschopnost zlepšuje stav kloubů a kostí (artróza, řídnutí kostí)

Užívám mnoho let

Chuť sice výrazná, ale nedobrá! - jako sladidlo se téměř nedá použít - kazí chuť toho ostatního.