Hodnocení - Koloidní minerály 2x 300 ml + Koloidní stříbro Ag100 (10ppm) 500 ml ZDARMA

Koloidní minerály 2x 300 ml + Koloidní stříbro Ag100 (10ppm) 500 ml ZDARMA
Značka: Pharma ActivKód: z4727
Koloidní minerály jsou směsí makro a mikročástic minerálů, které organismus potřebuje ke správnému fungování. Díky své tekuté formě jsou velmi dobře...

Celkové hodnocení

62 hodnocení | průměr 88 %
Přejít na detail produktu

Jsem ve fázi krátké časové osy, takže nemohu účinky produktu hodnotit.

produkt byl pro maminku a ta si jej pochvaluje

kvůli vlasům za tak krátkou dobu mě přestala svrbět pokožka

Jsem spokojená , stříbro mi pomohlo vyřešit problémy s pletí

obsahuje více druhů minerálů, které jsou pro zdravé tělo nezybtné, jen by mohli prodávat větší balení za lepší cenu :-) Jinak mohu doporučit, s manželem užíváme již měsíc oba a jsme spokojeni, přestali jsme mít chuť na sladké a cítíme se lépe

lepší cena než v lékárně obsahuje souhrn minerálů při dlouhodobém užívání (dvě lžíce denně - ráno a večer v citronové vodě) se mi zlepšil atopický ekzém po koloidním stříbře se mi zlepšila kvalita pleti, mám dost problémovou, používám na čištění pleti ráno a večer (již nepotřebuji jinou pleťovou vodu)

hnusně chutná - příchuť podobná jako minerální voda Vincentka, ale pokud namícháte s citronovou sťávou, tak je to pitelné mohli by prodávat větší balení, vydrží pouze na 1 měsíc

Vyrobek urcite doporucuji

Pomaha s kombinaci s ostatnymi vyrobky ktere jsem si v Prozdravi zakoupila

Nic

S tímto produktem jsem spokojená, i když ho používám teprve krátkou dobu. Vybrala jsem si ho proto, že se dostává do těla 95% . A i když ho neberu ještě dlouho,tak už teď pozoruji zlepšení, co se týká křečí a ztuhlého těla, které mě pravidelně doprovázelo.

koloidní stříbro používám jako čistící pleťovou vodu, má dezinfekční účinky :)

pro zlepšení zdravotního stavu trochu vadí nutnost uchovávání v ledničce lehké zlepšování chuť nevadí doporučuji

doufam v zdravotni prinos

Doporučení,zkušenosti,za vše hovoří hodnocení 100.

Rozhodně pozitivní přínos pro zdraví naší rodiny, ALE NEPŘEHÁNĚJTE LIDIČKY DÁVKOVÁNÍ!!!!!!!!! Může to mít velice vážné následky!!! Nemluvím z vlastní špatné zkušenosti, my máme s koloidním stříbrem jakožto rodina zkušenosti jen ty nejlepší, ale vím to ze seriózních videí a studií o předávkování se tímto jinak božím lékem. Děkuji za tento produkt MOC!!!

Zánět močových cest pryč (u syna), zápach z úst, respektive ze žaludku, a to velmi silný, taktéž pryč - ÚŽAS!

Nic!

smíšený názor

nikdo vlastně neví, jak přesně působí v našem těle, diskutovala jsem to s doktory a nejsou aní 100% prokázány tak silné účinky, něco nám to dodá, ale nikdo neví jakou neplechu z toho můžeme časem v těle mít.

Hned po prvním potření rukou koloidním stříbrem mně zmizela vyrážka na rukou. Koloidní minerály mi snížily hladinu cukru v krvi.

Hned po prvním potření rukou koloidním stříbrem mně zmizela vyrážka na rukou.

Vypadá to na nepatrné zlepšení, ale jsem ještě zvědav...

Na koloidní minerály je ještě brzy dělat závěr. Stříbro bych určitě doporučil a také již známým doporučuji

Kolidní stříbro na pleť a zvlášť na akné funguje až neuvěřitelně dobře. Po týdnu mně pupínky takřka vymizely a pleť je lepší. Na koloidní minerály je ještě brzy dělat závěr.

Životní prostředí, ve kterém žijeme, nepřispívá našemu zdraví!Proto, doplnění minerálů je nutné a to v koloidní formě! Doporučuji lidem zejména vyššího věku

Zkoumám potravinové doplňky a superpotraviny, protože v naší stravě ubývají minerály i vitamíny, všichni asi tušíme proč. Takže budu zkoušet i koloidní formu dodávání těchto látek do organismu. Zatím sbírám zkušenosti.

jsou to jednoznačně prospěšné přípravky

už to známe, funguje to skvěle

o ničem nevím

Důležité minerály,tekutá forma nezatěžuje žaludek ,dobra cena,působí i na nehty

Koloidní minerály užíváme s manželem,pozorujeme zlepšení v oblasti zažívání a vyprazdňování.Koloidní stříbro používám jako tonikum na pleť,výborné.Suchá místa vymizela,průběh akné je minimálně viditelný,pleť je hladší.Doporučiji všem!