Hodnocení - Yucca Premium 120 kapslí

Yucca Premium 120 kapslí
Značka: Natural MedicamentsKód: z4587
Yucca obsahuje saponin, který se v lidském organismu mění na neškodný sapogenin. Ten se chová jako přírodní mýdlo, které čistí následky stravovacích...

Celkové hodnocení

49 hodnocení | průměr 84 %
Přejít na detail produktu

Produkt doporučuji ostatním. Dobře se užívá . To, je o něm napsáno je pravda.

Postupně pročistí celé tělo. Potřebuje na to ale svůj čas, který je u každého individuální. Doporučuji.

Postupně čistí celé tělo

užívám krátkou dobu , možná mírné zlepšení mých problémů

funguje opravdu jako čistička organismu.je pravda že se musí užívat pravidelně a účinek se projevi tak po třech týdnech.

Vybrala na ocistu a detoxikaci a zlepseni zdravotniho stavu pro moji celou rodinu a nemocnou pritelkyni.Doporucuji je efektivni a bezpecny.S timto produktem ne po prve svele vysledky pri kontrole u lekare proto zustanu tento produkt od teto firmy nadale nakupobat.Dekuji.

Yucca Premium užívám 2x denně 1 kapsli. Cítím se lépe, určitě budu užívat dle doporučení 3 měsíce, možná po přestávce bych opakovala. Mohu doporučit.

Yucca Premium užívám na detoxikaci organismu po dlou hodobém užívání léků.

nic

Produkt jsem koupila známému na vyčištění od alergie a astmatu. Zatím zaznamenal jen častější chození na wc. K užívání se ale musí pít denně tak 2-3 litry vody, jinak užívání nemá cenu jelikož čištění se vůbec nespustí. Uvidíme výhledově co to udělá ale zatím jsou vidět první známky detoxikace. Objektivně budeme moci hodnotit tak za měsíc užívání v kuse.

užívám týden zatím žádné výsledky nepozoruji

Manželka zkouší před zimou menší detoxikaci

Užívá ho manželka - jenom krátce

-

doporučuji, používám 2 tabletky denně a po týdenním užívání a dodržování střídmé stravy se cítím lépe a dokonce jsem zhubla

detoxikace organismu

Zatim ji uzivam kratce ale urcite bych ji doporucila vsem na procisteni

Zatím beru jen krátce, ale upravila se stolice, večer nevyjídám ledničku :-)

Vybrala jsem si tento produkt proto, že mi bolely klouby a byla jsem unavená. Po využívání jsem se cítila lépe. Užívání není náročné. Doporučuji ostatním.

Průběžný výsledek: první týden větší pocení, druhý týden trochu rozbolely klouby, častější močení. Pocit z užívání výborný, doporučuji na pročištění

Mohu doporučit všem, kteří se snaží řešit své trávicí problémy přírodní cestou.

Začala jsem s doporučovanou kúrou 2 x denně jedna tableta, trávení se zlepšilo, dříve mě často hodně bolelo břicho (jak žaludek, tak jsem měla problémy s nadýmáním), to se po pár dnech zlepšilo. Zkusím možná po čase zvýšit dávku na 2 x 2 tablety ráno a večer.

Nic moc mě nenapadá.

manželce to velmi pomáhá

není co dodat-super

nemám výhrady

kvalitní

zatím začínám užívat

doporučuji

zatím nedokážu posoudit