Hodnocení - Wild Yam Premium 90 kapslí

Wild Yam Premium 90 kapslí
Značka: Natural MedicamentsKód: z4536
Wild Yam Premium harmonizuje hormonální systém a je užíván pro celkovou vitalitu organismu. Wild Yam nebo-li Smldinec chlupatý patří do řádu...

Celkové hodnocení

17 hodnocení | průměr 76 %
Přejít na detail produktu

Zatím nevím, brala jsem jen 3x, ale vypadá to, že působí na zažívá.

Zajímala mě recenze na tento produkt a zároveň se mi i potvrdila skvělá účinnost - bušení srdce zcela odeznělo.Doporučuji ostatním ženám.

Měla jsem dříve GS Merylin kvůli návalům a jiným příznakům menopauzy, a nebyl zdaleka tak účinný, jako Wild Yam. Dávkuju si 2 kapsle ráno a 2 navečer, ale asi snížím večerní dávku, čistě z ekonomických důvodů. Návaly jsou fuč a cítím se skvěle :o)

přírodní produkt

Naprosto neúčinný, po několika dnech jsem zvedla dávku na 2 kapsle denně a potom dokonce na 3 denně, bez žádného efektu. Vyhozené peníze, kdybych si koupila např. bonbony, ušetřím a efekt je stejný.

Neúčinný

Wild Yam jsem si koupila pro potíže s nočním pocením...přípravek užívám teprve 9 dní, ale přibližně po 4 dnech začaly tyto potíže ustupovat....zdá se, že nejspíš opravdu funguje :-) Navíc opravdu stačí jen jedna tableta denně, což nemohu říct o přípravku zakoupeném v lékárně, který byl podstatně dražší... Takže dobrý poměr kvality a ceny jako bonus :-)

zatím tento produkt užívám jen krátce, jsem však spokojena

již po krátkém používání jsem pocítila pozitivní změny

byl to již druhý produkt tohoto druhu - vyhovuje mi

Účinky ještě nepozoruji.

zatím krátká doba užívání

nic