Doprava ZDARMA od 1 500 Kč | 2 měsíce na vráceníZákaznický servisinfo@prozdravi.cz|+420 468 006 311
0
0

Hodnocení - Kolagen Original Premium 200 g

Značka: AllnatureKód: z56646
Kolagen je jeden z nejhojněji se vyskytujících proteinů v našem těle, zajišťuje elasticitu kůže, navíc pomáhá nahrazovat odumřelé buňky. Kolagen v...

Celkové hodnocení

14 hodnocení | průměr 90 %
Přejít na detail produktu

Vcelku kvalitní přípravek, špatně se rozpouští.

Kolagen jsem začala užívat teprve před týdnem, zatím nemohu hodnotit, neznám žádné výhody ani nevýhody

Zatím jsem produkt nevyzkoušela. Trochu mě zaskočilo to, že víčko balení bylo uzavřené jen přelepenou etiketou a na výrobku (pod víčkem) již nebyla žádná ochranná fólie, aby člověk měl jistotu, že výrobek již nebyl jednou otevřený a znovu přelepený etiketou, a navíc, při otevírání výrobku se mi část prášku vysypala na podlahu... Každopádně věřím, že se jedná o kvalitní doplněk stravy.

je to kolagen v prášku,ale je horší odhadnou množství jinak dobrý

Kolagen jsem užívala již před časem. Nedávno se mi začaly lámat nehty a to jsem si teprve uvědomila a připomněla, jak zdravější a pevnější jsem měla nehty, vlasy i pleť v době užívání kolagenu a proto jsem rychle objednala další balení .

Uzivam krátkou dobu zatím nemohu posoudit

nemám zatím vetší zkušenost, užívám krátkou dobu

Tento Kolagen beru již delší dobu,zatím moc není vidět,co je nabízeno.No uvidíme co dál.Objednám si ještě jednou a poté se rozhodnu,zda dál užívat čine.

Velmi ráda jej užívám ke svému věku. Pokud bude opět v akci ráda jej znovu objednám. Prosím o zaslání akce. Děkuji za ochotu. Velmi jsem spokojená s účinky Kolagenu a doplnuji jej vitamínem C. Kolagen již užívám delší čas a má velmi pozitivní účinek na pleť. Cena odpovídá kvalitě, ale je nutné užívat Kolagen delší čas, aby účinek se dostavil. Děkuji

vyborna rozpustnost

Pigmentové skvrny zmizely