Doprava ZDARMA od 1 500 Kč | 2 měsíce na vráceníZákaznický servis[email protected]|+420 468 006 311
0
0

Hodnocení - Snadná cesta jak přestat kouřit (Allen Carr)

Značka: KnihyKód: z3806
Neexistují nenapravitelní kuřáci - přesně tímto výrokem zahajuje Allen Carr svou senzační metodou odvykání závislosti na nikotinu. Kniha Snadná cesta...

Celkové hodnocení

18 hodnocení | průměr 97 %
Přejít na detail produktu

Jsem překvapená , jakým stylem je kniha napsaná, na mého muže zapůsobila tak, že opravdu už přestal kouřit. Je důležíté si uvědomit proč kouříme a tato kniha to perfektně vysvětluje! Přečetla jsem si jí taky jako bývalý kuřák a pocity , které jsou tam uváděny jsem prožívala stejně. Já přestala kouřit ze šoku, že jsem nemocná. Kouřit jsem přestala ze dne na den, to tam taky uvádějí a uzdravila se. Teď držím pěsti mému muži a mám radost, že jsem tuto knihu objevila. Díky !

nekouření mi vydrželo 14 dní, takže budou další pokusy, knihu ale doporučuji přečíst

kniha vám shrne zápory kouření a přesvědčí vás, že kouření je nic nepřinášející závislost

pouhé přečtení vám nezaručí, že zcela přestanete kouřit

Doporučuji si to přečíst a pokud nepomůže tato kniha tak navštívit sezení. Držím pěsti

Je to zde špatně napsáno. Ne s alkoholem ale s kouřením a přečetl jsem si to a je to doma. Hurá já nekouřím a ani se netrápím jak kdysi jak jsem chtěl přestat.

Doporučuji všem kteří chtějí přestat a neví jak na to...

Vše co je v knize napsáno kuřák velice dobře ví,avšak je to podáno takovým způsobem,že si to každý dokáže uvědomit,a může přestat kouřit snáze.

Nejde to samo,ale po přečtení knížky cigareta nechutná....

knihu doporučuji lidem, kteří chtějí přestat kouřit a myslí si, jak to pro ně bude těžké. Kniha má opravdu špatný překlad, ale to se dá vzhledem k důležitosti obsahu snadno přehlédnout

na knihu jsem narazila náhodou v jedné diskuzi o odvykání kouření už při objednání jsem byla rozhodnuta přestat kouřit a myslela jsem si, jak to bude težké. Po přečtení této knihy, vlastně už během čtení, jsem s lehkostí zahodila cigaretu a kouřit opravdu přestala! jen mě mrzí, že se o této knize moc neví, že při zadání do vyhledávače např. "odvykání kouření" vám vyjede všechno možné, jen ne tento autor a tato kniha....no, proč asi? díky

kostrbatý překlad

Přestala jsem ihned po přečtení kouřit, bez problému... po 13ti letech mi přijde, že jsem nikdy kuřák nebyla...doporučuji všem,co chtějí přestat. Otevře Vám to oči.

Přestala jsem ihned po přečtení kouřit, bez problému... po 13ti letech mi přijde, že jsem nikdy kuřák nebyla...doporučuji všem,co chtějí přestat. Otevře Vám to oči.

nic :)

Obsahově perfektní, splnila účel, viz výše.

Navzdory očekávání už přes týden nekouřím. Ani nemám chuť. Zkusil jsem snad už všechno od "pevné vůle", elektro-terapie, náhražek, vyhrožování smrtí... Až toto zabralo. Za ty prachy rozhodně stojí.

Opravdu velmi VELMI špatný překlad. Některé věty nedávají smysl, některá slova jsou rozpůlená uprostřed věty, hrubky. Nikdo se nezatěžoval s korekturou. A to je to prosím X-té vydání (nemám s sebou).

Kdo chce opravdu přestat,funguje to!!!!

Věřte nebo ne ,kniha je 1.metoda ,která zabrala,nekouřím!!!!!!!!!!!!!!!!