Principy ochrany soukromí na Prozdravi.cz

Prozdravi.cz se vám snažíme přizpůsobit na míru. Na základě vašeho chování na webu personalizujeme jeho obsah a zobrazujeme vám relevantní nabídky a produkty. Kliknutím na tlačítko „Rozumím“ nebo do prostoru mimo lištu souhlasíte s využíváním cookies a použití údajů o vašem chování na webu pro zobrazení cílené reklamy na sociálních sítích a v reklamních sítích na dalších webech. Personalizaci a cílenou reklamu si můžete kdykoliv vypnout nebo upravit veškerá nastavení v Nastavení soukromí

Získejte DOPRAVU ZDARMA s nákupem produktů značky Astina
2 měsíce na vrácení
Zákaznický servis  [email protected] | +420 468 006 311
Menu

Recenze, diskuze a zkušenosti:

2017-04-19 10:36:03

S knihami Léčebný kód a Dohoda s nemocí jsem velmi spokojená, odpověděly mi na řadu otázek, které jsem si kladla a neznala na ně odpověď. Slouží jako dobrý návod na zlepšení zdraví.

2016-10-05 10:16:45

Kniha Léčebný kód - je to opravdu výborné ponaučení, obvzláště co se týká stresu a jeho následků. Samotné cvičení má zřejmě kořeny v józe. Pamatuji se na podobné cviky, které se nazývaly mudry. Podívám se někdy do análů, které musím ovšem vyhrabati. Hatajógu jsem kdysi provozoval dvacet let. Nyní se vracím více méně k relaxacím a meditacím. Loyd mi docela dobře zapadá do mého režimu. Kolo a zahrada vyvažují nyní na jaře pracovní činnost. Začíná rúst medvědí česnek a kopřivy. Jsem sice v penzi ale firmu jsem ještě nepověsil na hřebík, proto musím něco činiti pro svou kondici a v tom je mi Loyd nápomocen.

2014-10-10 12:16:18

Kniha Léčebný kód je fantastická, proto jsem ji znova objednala jako dárek pro své známé :)

2014-08-27 08:02:25

Knížka Léčebný kód je výborná a to, co se tam píše, funguje. Doporučoval bych všem si tu knížku přečíst.

2014-07-07 08:32:53

Kniha Léčebný kód mě moc nadchla, už pomáhá i u kamarádky. Velmi se těším na seminář dr. Loyda v Praze, na který jsem se přihlásila díky vašemu odkazu v knize. Děkuji vám.

2014-03-31 09:29:54

Zatím vám mohu poskytnout tuto informaci - velmi brzy se mi po začátku cvičení "Léčebného kódu" upravil spánek. Dlouhodobě jsem měla problém se spaním. Již jsem chtěla vyhledat pomoc, "Centrum pro poruchy spánku". Dnes spím celou noc, a když se probudím, zase usnu. Někdy se v noci probudím a cítím, že budu hůř usínat, tak si v posteli, vleže, zacvičím kódy a usnu. Opravdu to funguje. Věřím, že se dostaví i další výsledky, ale třeba za delší dobu.

2013-11-06 10:38:15

Jelikož se mi kniha od A. Loyda Léčebný kód velmi líbila, tak jsem si poté u vás objednala ještě 4 výtisky pro své přátele.

2013-11-01 10:33:45

Kniha Léčebný kód byla velice zajímavá. Myšlenky, které jsou popsány a následně uvedeny na příkladu jsou samozřejmostí každého dne. Někdy si musíme koupit knihu za 250 Kč, aby jsme se zamysleli, jak jsme sobečtí ke svému zdraví. V mém případě muselo dojít k vyčerpání organismu a hospitalizaci v nemocnici, abych přibrzdila. Zdraví je nejdůležitější!!! Kniha Léčebný kód mne naučila, jak s láskou o své zdraví pečovat.

2013-10-21 11:12:23

Kniha Léčebný kód mne zaujala spíše ze zvědavosti, nýbrž praktikování postupu léčení je jednoduché a opravdu funguje. Jako u všech typů léčení však člověk nesmí zapomínat na jednu věc, a to, že uzdravit se, znamená také učinit se lepším člověkem, jelikož nemoc vždy poukazuje na to, že někde ve  svém životě děláme chybu. Takže uzdravení může být trvalé jedině, když se odstraní i příčina nemoci. Autoři uvádí, že příčinou všech nemocí je stres,  ale v tom bych si s nimi dovolila nesouhlasit. Snaží se vše vědecky vysvětlit a potvrdit, podle mě až příliš. Spousta věcí totiž existuje a vědecky se potvrdit nedá. Také vím, že tady na světě nejsem poprvé a spoustu problémů si člověk nasbírá v minulých životech- i některé příčiny nemocí. Souhlasím s nimi ale v tom, že pokud člověk žije a koná v lásce, je na nejlepší cestě k tomu zcela se uzdravit.  A léčebné kódy k tomu mohou opravdu hodně pomoci. Jednoduché věci bývají častokrát ty nejúčinnější.