Doprava ZDARMA od 1 500 Kč | 2 měsíce na vráceníZákaznický servis[email protected]|+420 468 006 311
0
0

Hodnocení - Co nám tělo říká aneb po stopách nemocí (Ing. Miroslav Hrabica)

Značka: KnihyKód: z2873
Tato kniha vám nabízí určité impulzy k zamyšlení. V knize najdete v kapitolách "Krev, lymfa, slezina", "Trávicí soustava", "Pohlavní orgány, prsa",...

Celkové hodnocení

33 hodnocení | průměr 87 %
Přejít na detail produktu

doporučuji

každý si z knihy může udělat svůj názor. Není tam nic vnucované. Dobré na zamyšlení jak člověk žije a zachází se svým tělem. Zdravotně nám kniha pomohla. Minimálně po psychické stránce.

Měla jsme trochu jinou představu o obsahu knihy, vysvětlení všech nemocí je příliš subjektivní - méně odborné ....

Měla jsme trochu jinou představu o obsahu knihy, vysvětlení všech nemocí je příliš subjektivní - méně odborné ....

JSem z této knihy nadšena, výborná

Knihu by si mel precist kazdy, kdo se aktivne zajima o sve zdravi.

Kniha popisuje psychologicky puvod vsech nemoci a obtizi.

Prilis informaci najednou.

Člověku vrtá hlavou proč je kolem tolik nemocí, tolik rakoviny a dalších hrůz a rád by se jim vyhnul, nebo aspoň omezil riziko, že ho mohou potkat. Proto i mě při objevení této knihy na internetu nalezení této knihy potěšilo a s velkým zájmem jsem si ji koupil a čtu v ní.

Spousta zajímavých informací o nemocech, jídle a věcech s tím spojených

v knize jsem si našla vše co jsem potřebovala vědět ohledně svých neduhů a pokouším se s tím něco udělat a změnit svůj postoj k různým věcem. kniha je velmi zajímavá a poučná.

Doporučuji!!!!

Úžasná kniha, beru ji jako základ mé knihovny, je v ní mnoho moudra.

Knihu jsem koupila jako dárek

Knihu znám a často z ní čerpám hodnotné informace

Očekávala jsem jednak odhalení příčin nemocí nejen tímto jednostranným pohledem, ale v širších souvislostech a také praktické návrhy odstranění nemoci. A toho je tam pohříchu málo. Více se slibuje než obsah poskytne. A vzhledem k tomu, že nejsou uvedeny v nabídce ukázky, aby měl člověk konkrétnější představu, je pak - jako já - zklamán.

Zajímavý pohled, avšak prakticky těžko ověřitelný a využitelný

jde do hloubky rozvedenou příčinu vzniku nemocí, hodnotím velmi kladně, nelíbí se mi pocit viny, který ve mně vyvolávají některé informace kniha mě navodila studovat dál, další názory jiných lidí o příčinách nemocí doporučila bych ho dalším lidem, kteří se nespoléhají jen na lékaře, ale ptají se proč a chtějí s léčením začít u sebe

spousta zajímavostí- příčin nemocí

vyvolávání pocitu vinu, není dobré pro léčení

Veľmi zaujímavé...

Narodil jsem se s vrozenou vývojovou vadou. Po celý život se potýkám s psychologickými problémy jak ustát své místo ve společnosti, která odlišující se jedince napadá. Autor mi potvrdil některé tušené skutečnosti a mnoho ještě rozšířil. Patřím ke skupině jedinců s aktivním zájmem o život a jeho fungování. Kniha má v mojí knihovně své velmi významné místo. A musím ještě podotknout, že i mé děti a jejich partneři dosti často využívají obsahu pro konfrontaci se konkrétními životními zkušenostmi.

Dokonale přečtené principy života, přesně a výstižně zmapované aspekty chování jedince v souvislosti se zdravotními potížemi.