Doprava ZDARMA od 1 500 Kč | 2 měsíce na vráceníZákaznický servis[email protected]|+420 468 006 311
0
0

Hodnocení - Super Acidophilus plus 6 miliard 60 kapslí

Značka: KlasKód: z107
Acidophilus je kultura užitečných bakterií přirozeně žijících ve střevě. Dojde-li z různých důvodů k jejich nedostatku, tak ve střevech se množí...

Celkové hodnocení

33 hodnocení | průměr 90 %
Přejít na detail produktu

velké množství laktobacilů

Pro lidi, kteří trpí střídavými průjmy a zácpami či jinými problémy se zažíváním tento produkt doporučuji. Mě osobně velmi pomohl. Nyní už užívám druhé balení a mohu jen chválit. Konečně "chodím" pravidelně :)

Velmi mi pomohl při zažívacích obtížích (průjmy, většinou opravdu nesnesitelné křeče a pak naopak zácpa) Balení na 2 měsíce Příznivá cena (možná jak pro koho, ale já jsem ochotná zaplatit téměř cokoli jen aby se mi ulevilo)

Za mě nic

Je účinný, velmi dobře působí i preventivně na střeva i zažívání.

100%

vybrala jsem si produkt podle dobrých recenzí.myslím/jestli to není z jiných důvodů/,zlepšilo se mi asi po 14 dnech vyprazdnování ve smyslu množství stolice,prominte ta slova.mě se polyká dobře,chystám se koupit i manželovi a 87leté mamince,kteří také mají problémy se stolicí a budu doufat,že jim pomůže,i když každý člověk je jiný.jen počkám na slevu,nebo na poštovné zdarma,peněz se nedostává.

zlepšení vyprazdnování

kromě ceny mne ted nic nenapadá

Jedno z nejkvalitnějších probiotik na trhu. Objednávám už potřetí a jsem velice spokojena. Problémy s trávením se upravily. Určitě bych doporučila.

doporučuji, pomáhá stabilizovat střevní mikrofloru

vhodné lactob. i pro HIT i zánět střeva

Možná je krátká doba, ale tablety pravidelně dle návodu užíváme již 14 dní, ale žádný účinek nebyl pozorován. V břichu stále škrundá a problémy s plynatostí přetrvávají. Chuť na sladké nezměněna. Vyprazdňování stejné jako před užíváním. Na to, jak měl přípravek spoustu kladných recenzí, u nás to byly vyhozené peníze a to jsme na testování 2.

upravila se střevní mikroflora

Tento produkt jsem si vybrala z důvodu zlepšení zažívání a gynekologickým potížím

- super upravuje zažívání - s výrobkem jsem spokojená, v minulosti jsem již používala a moc mi pomohl

nemohu ještě posoudit pro krátkou dobu užívání

přírodní problémy s trávením

Jsem spokojená. Zatím pomáhá a trávení se mi upravuje a kožní reakce též.

Velice účinný na obnovu střevní mikroflóry.

I přes vysokou cenu si myslím, že je to vynikající doplněk stravy. Doporučuji.

Kandidóza vyléčena.Kvůli oslabené imunitě se vyplatí tento produkt brát dlouhodobě.

Vysoká cena.

nejím jogurty a potřeuji pro správné zažívání ty správné střevní bakterie po týdenním užívání tohoto produktu, začaly moje zažívací problémy ustávat ano, doporučila

Hlívu používám již třetí sezonu,(téměř celoročně, jen v létě dělám pauzu) nyní i s devítiletou dcerou (dětský hlíváček ji nechutnal), jsem s ní 100% spokojená , od té doby co ji používám , mě míjí celorepubliková chřipková epidemie obloukem a jsem přesvědčená že hlíva na tom má nemalou zásluhu :-)

rychlé , snadné použití , žádné vaření hub :-)

nemám výhrady

nejepší lactobacil

Preparát, který pomáhá při zažívacích problémech. Dobrá prevence.

Tento produkt užívám na vaše doporučení.V minulém roce jsem měla při užívání BIO CHLORELY stále zácpu. Byl mi z vaší strany doporučen Klas Super Acidophilus. Ale moc mi to nepomáhá. Již ani jeden produkt neužívám a až po měsíci se mně stolice srounala.

za hodně peněz málo muziky

poslechla jsem doporučení a zatím to vypadá že jsem udělala dobře...doporučuji acidophilus svému okolí..známím a kamarádkám...JE SUPER.

poslechla jsem doporučení

Je to přírodní produkt. Zatím nějaké zlepšení pociťuji, ale je to přece jen krátká doba co jej užívám. Užívá se příjemně, je jako chutný bonbon. Doporučila bych jej všem. Když pomůže proč ne? Abych nezapomněla ještě něco co jsem chtěla.

Chuťově velmi dobrý. Zlepšení stolice. Potřebuji si doplnit střevní mikroflóru,potřebuji něco přírodního.