Doprava ZDARMA od 1 500 Kč | 2 měsíce na vráceníZákaznický servis[email protected]|+420 468 006 311
0
0

Hodnocení - Graviola - výtažek z gravioly 500 ml + 500 ml

Značka: EkoMedica CzechKód: z5051
EkoMedica Graviola - výtažek z gravioly je získávána z plodů gravioly nejmodernějším způsobem výroby. Produkt je stabilizován pouze šetrnou...

Celkové hodnocení

14 hodnocení | průměr 96 %
Přejít na detail produktu

podle recenzí super, zatím nemám zkušenost, začala jsem používat poprvé

Po 14ti dnech se nedá hodnotit. Takováto recenze je nesmysl, protože za tak krátkou dobu se účinky nedají vyhodnotit a navíc, abych mohl toto hodnocení odeslat, musím zaškrtnout doporučení/nedoporučení. Mám-li to udělat, tak když jsem za to "vypláznul 7 stovek", tak ať platěj i ostatní. Ale věřím, že to nějaký přínos bude mít.

Koupila jsem opakovaně tento produkt pro svého nemocného tatínka a určitě to efekt má,protože u něj nenastaly výraznější vedlejší účinky po onkol.léčbě.

zatím zkouším na doporučení kamaráda

Babička prodělala dvakrát rakovinu. Zvládla to a bojovala. K vánocům jsme ji koupili 100% šťávu z gravioly a manukový med protože se blížila kontrola zda se rakovina nevrací. MANUKOVÝ med bohužel nemáte v nabídce, takže se objednával jinde. Rakovina se opět našla, po roce a púl od posledních chemoterapiích. Byla dost agresivní a rychle rostla. Nechci vše přisuzovat graviole a medu, ale jiné vysvětlení nemám. Ta metastáza se zapoudřila, dál neroste. A páni doktoři (od nového roku) musí vše mezi sebou konzultovat, (komise) jak se bude postupovat dál. Dříve to nebylo, doktorka řekla a tak to bylo. Jinak by babička dnes měla první chemo. Graviola má všude úžasné recenze. Sama jsem si ale říkala, že i kdyby to mělo pomoct jen s imunitou, tak to bude fajn. Ale zkusit se má vše, tak jsem ji objednala. Zvýhodněné balení 2 ks. Ale zda dokázala toto, za tak krátkou dobu, tak jsem ráda, že jsme ji objevili. Budeme objednávat i dále. Uvidíme co bude dál. P.S. : BABIČKA mi doma dala ochutnat. Je to hnědá tekutina s kyselou až nahořklou chutí.

Účinky.

Graviolu moc lidí nezná, měla by se více propagovat, pokud mohu přisuzovat zásluhy něčemu, tak je to právě graviola.

když doberu další dávku objednám si další, akorát ta cena je dost vysoká, jsem důchodce ale co bych neudělal pro své zdraví

ano

ne

produkt jsem teprve začala užívet

Lék používám na podporu imunity po radioterapii.

Velmi nedostatečná informovanost o vedlejších účincích při podávání s jinými léky.

Okrem caje je to asi jedina moznost. Bohuzel shanim cele ovoce, ale v Cechach je to zrejme nemozne. ( pokud bych ho nekupoval po kontejnerech z Vietnamu)

výborné