Hodnocení - Vironal 30 ml

Vironal 30 ml
Značka: EnergyKód: z155
Bioinformační širokospektrální regenerační přípravek Vironal vyrobený podle moderních poznatků fytoterapie, psychotroniky, krystalterapie a...

Celkové hodnocení

39 hodnocení | průměr 91 %
Přejít na detail produktu

Zakoupila jsem po přečtení všech kladných recenzí. Užívám doplněk stravy pouze dva týdny takže nemůžu posoudit, jestli je účinný nebo ne.

Posiluje imunitu Díky němu jsem nebyla dlouho nemocná

Cena

Zatím jsem nepocítila efekt. Ale z okolí slyším jen chválu.

Díky za kvalitu.Úžasné.

Bezbolestně 100% fungující, 4x testováno!?

mohu doporučit. Sama jsem teprve v 1/3 užívacího období, ale účinky jsem mohla pocítit zřetelně.

- celou dobu užívání jsem nebyla nemocná - detoxikační účinky byly citelné - zatím mám za sebou měsíc z tříměsíční kůry, očekávám ještě více účinků :-)

- detox účinky byly až moc silné a nevěděla jsem co s tím - při týdenní pauze v užívání jsem dostala extrémně silnou chřipku a nevěděla jsem, zda můžu Vironal používat nonstop v tomto případě - bylo by dobré mít ohledně jak detoxu tak onemocnění v pauze také nějaké info. Ale to jsou jen detaily, pozitiva mnohonásobně převyšují!!!

Tento prirodni produkt me pomohl jeste v kombinaci draksimun na lecbu zlatyho stafilokoka a pomaha na imunitu.Kde nepomohla ani lecba na koznim oddeleni v nemocnici. Proto jsem nevedela jak dal.Pak jsem objevila na internetu tenhle produkt a vyzkousela a do 3tydnu bylo videt velke zlepseni da se rict i vyleceni.

Tento vyrobek mam uz vyzkouseny a vzdy me pomohl.Je dobry

nic

Co neporadí lékař, najdete v užívání tohoto produktu se zaručeným výsledkem. Po 2 týdnech 50% úleva, po 4týdnech po problémech!? Doporučuji vyzkoušet!

Jednoduchá aplikace, bezbolestné, poměrně rychlé a hlavně 100% fungující!

Trochu přemrštěná cena!?

Vironal nakupujeme pravidelně už asi 3.rokem, pomáhá hlavně našim dětem, dokonce jsme jej nasadili při dlouhotrvajícím silném kašli místo atb (pod dohledem lékařky) - do 4 dnů nastalo zlepšení, do asi 10 dnů byl klid. Letos už jej dáváme dětem preventivně, 2 kapky ráno a... ťuk ťuk....zatím se děcka drží :-)

pomáhá od podzimu do jara především od respiračních onemocnění

nezabírá hned, ale s určitou prodlevou

Doporucuji

Co davame vironal, tak syn nebyl nemocny. Rymu sem tam ma,ale nic hrozneho.

dobré

kapky dáváme asi dva měsíce. Když přijde syn ze školky s rýmou, netrvá tak dlouho. Tak snad to je těma kapkama.

odstranění u syna chronické angíny a neustálé polykání antibiotik

doporučujeme i ostatním známým

- vybrala som si ho na základe prvotnej skúsenosti - chcem ho mať stále doma k dispozícii pri prípadnom prechladnutí - žiadne lieky mi po dlhé roky nezabrali na liečbu dutín, jedine Vironal - jednoduché užívanie, nedráždi žalúdok - odporúčam najmä pri chronických dýchacích ochoreniach

- poznám ho zo skoršej kúpy - vyliečil mi mnohoročný problém v nosných dutinách a ušiach - zrazu nepotrebujem mať u seba sústavne vreckovky - je nedráždivý

-

velice doporučuji, vyzkoušeno několikrát i známými, kteří si ho také chválí

např. při nachlazení (rýmě) funguje naprosto perfektně, rýma sice je, ale jen velmi lehká

nic, snad jen cena

Vironal jsem se po prostudování nabídky rozhodla užívat spolu s Rabanonem (čištění organismu, úleva játrům), protože jsem už dlouhou dobu trpěla trávicími obtížemi, nadýmáním, pocity plnosti. Užívala jsem tři týdny. Úlevu jsem pocítila už po týdnu, je ale nutné zároveň (a to už napořád) upravit stravu - víc zeleniny, téměř žádný cukr, žádné večerní uzobávání. Potíže ustoupily, cítím se lépe a navíc se mě v chřipkovém období ani po ukončení kúry nechytá žádná viróza. Vironal má likvidovat viry a potlačovat kvasinky ve střevech. V mém případě zjevně vykonal svou práci. Rozhodně nebude ani nadále chybět v mé lékárničce.

nezatěžuje organismus pomohl mi vrátit rovnováhu trávicí soustavě

Zatím krátká doba k posouzení účinku, nicméně zdrávi zatím jsme

Doporučeno na internetu

výborně funguje na posílení imunity

dobrý efekt při virozách,ale drahý

velmi učinný

teprve zkouším

Spokojenost.