Hodnocení - Renol 30 ml

Renol 30 ml
Značka: EnergyKód: z154
Renol je bioinformační přípravek se širokospektrálním regeneračním účinkem je vyroben podle moderních poznatků fytoterapie, psychotroniky,...

Celkové hodnocení

30 hodnocení | průměr 90 %
Přejít na detail produktu

První týden výrazné zhoršení zdravotního stavu,chtěla jsem to vzdát,jak mi bylo špatně . Je to přechodný jev.Pak se postupně dostaví úleva.Ustupují bolesti kloubů,jste živější,čilejší a máte větší chuť do života.Jsem revmatik a do té doby než jsem vyzkoušela renol,jsem nevěřila že existuje něco co by mi tak ulevilo od bolestí.Jediná nevýhoda je,že musíte dost pít aby se vyplavily všechny škodlivé látky a to znamená maximálně 10m od WC se nevzdalovat,obvzláště 1 týden každých 10-15min ve dne i v noci na WC,ale vyplatí se to.

zatím ještě nemohu přesně posoudit jaký bude účinek,beru teprve necelý týden.

velmi kvalitni alternativni medicina

vyborny čisty produkt

nic

Necítila jsem se v pořádku a preferuji sílu přírody.

Trpím na ledvinové kameny a také jsem chtěla něco na pročištění organizmu.Užívám od 15.1.2014 a mohu říct, že pociťuji jeho příznivé účinky.Jsem spokojená. Doporučuji i ostatním.

Četla jsem zkušenosti ostatních zákazníků a opravdu nezklamal, manžel jej začal užívat ještě v den doručení a je velmi spokojený. Ráda jej doporučuji všem, kteří mají dnu, léky ani čajíčky nepomáhaly, takže doporučuji.

Bolesti ustaly

Koupila jsem Renol manželovi k svátku, ohlas bude později.

Pomohl mně v alternativní léčbě onemocnění prostaty.-

je to přesně to, co potřebuji

Splňuje co jsem čekala