Doprava ZDARMA od 1 500 Kč | 2 měsíce na vráceníZákaznický servisinfo@prozdravi.cz|+420 468 006 311
0
0

Hodnocení - Tea Tree Oil vaginální gel 7x7,5 g

Značka: Dr. MullerKód: z2944
Tea Tree Oil vaginální gel je určen pro intimní hygienu. Pečuje o zevní genitál ženy při problémech projevujících se svěděním, pálením nebo suchostí v...

Celkové hodnocení

15 hodnocení | průměr 84 %
Přejít na detail produktu

výborný produkt

perfektní již po 2 dnech úleva..

Tea Tree Oil gel skutečně zažene akutní svědění, jak jsem se dočetla v předchozích recenzích, ale je to jen dočasné řešení, stejně jsem pak opět sáhla po Femishee od Hádka, abych se vyléčila.

praktická aplikace

jen jako okamžitá úleva

zkusím něco jiného

snadná aplikace

nedostatečný návod, na produktu píšou užívejte zevně, přitom ten aplikátor je zcela jasně na užívání vnitřní, tak jsem byla zmatená, ani po týdnu produkt na výtok nezabral

Oproti konkurenčnímu Femigelu, který je dost tekutý a ihned, jak si stoupnete, vytéká, má tento gel perfektní konzistenci, takže jsem ho několikrát použila i během dne a neměla jsem s tímto problém. Používám preventivně, když mám "suché dny" jako lubrikant, po náročnější noci :), po návštěvě bazénu, když mám pocit, že vše není, tak jak má, ........ Výborný nový aplikátor, nic se nevrací zpět, celý obsah z ní bez problémů dostanete. Tea tree krásně chladí, vždy mám příjemný pocit hned při první aplikaci. Oproti konkurenci větší balení, za lepší cenu. Samozřejmě nepomůže s již rozjetou kvasinkouvou infekcí například, ale jako prevence, nebo pomocník při začínajících nepříjemných pocitech perfektní. Pro mne číslo jenda.

konzistence nová praktická tuba

nic

Produkty obsahující Tee tree oil mám všeobecně velmi ráda, opravdu pomáhají. Jen malá výtka, dřív jsem používala Femigel (bohužel ho stáhli z prodeje) a ten je šetrnější (ač to nechápu, ptž složení obou produktů je stejné)!? Každopádně Dr. Müller je levnější a stejně účinný :-)

Gel naprosto splnil mé očekávání a potřeby.

zatím nejlepší ze všech možných produktů, co jsem vyzkoušela