Principy ochrany soukromí na Prozdravi.cz

Prozdravi.cz se vám snažíme přizpůsobit na míru. Na základě vašeho chování na webu personalizujeme jeho obsah a zobrazujeme vám relevantní nabídky a produkty. Kliknutím na tlačítko „Rozumím“ nebo do prostoru mimo lištu souhlasíte s využíváním cookies a použití údajů o vašem chování na webu pro zobrazení cílené reklamy na sociálních sítích a v reklamních sítích na dalších webech. Personalizaci a cílenou reklamu si můžete kdykoliv vypnout nebo upravit veškerá nastavení v Nastavení soukromí

Získejte DOPRAVU ZDARMA s nákupem produktů Unios Pharma.
2 měsíce na vrácení
Zákaznický servis  [email protected] | +420 468 006 311
Menu

Recenze, diskuze a zkušenosti:
Diochi Levamin kapky 50 ml

2018-01-12 10:50:14

Kapky Levamin jsem koupila pro manžela, který začínal mít problémy s pamětí, motorikou, stále něco hledal a leckdy byl bezradný, jak udělat zcela běžnou věc. Po třítýdenním užívání se on sám cítí lépe a já také pozoruji zlepšení jak paměti, tak i celkové kondice a v neposlední řadě i zlepšení spánku.

2018-01-10 15:13:36

Výrobek Levamin jsem si zakoupila, protože jsem měla problémy s únavou, nesoustředěností a pamětí. Nejen, že mi pomohl se vším uvedeným, ale navíc cítím i větší klid a sílu při řešení náročných situací v zaměstnání. Výrobek hodlám užívat i nadále. Co bych zvlášť vyzdvihla z popisu výrobku na stránách, tak že působí jako "ochranný štít vůči cizím energetickým vetřelcům" - bohužel v práci se takovým lidem nevyhnu a po delších setkáních s nimi již necítím takové vyčerpání jako dřív.

2017-06-07 11:14:51

Levamin jsem objednala 2x. Za prvé pro syna, studenta VŠ, který se učil na státnice. Moc si pochvaloval, za týden je využíval. Velmi spokojen. Za druhé pro mě, učitelku ZŠ, v září proto, abych neměla tak velký šok po prázdninách. Využívala jsem třetinu a stačilo mně to na nastartování školního roku. Jsme velmi spokojeni s vašimi výrobky, zabírají ihned.

2014-12-16 08:25:48

Při užívání přípravku Intocel se cítím plná energie, váha jde dolů. Při užívání přípravku Levamin jsem klidná, vyrovnaná, nic mě nerozhodí. Produkty od Diochi mně doporučila lékařka, střídám různé druhy, každý produkt má to své a já jsem spokojená. Olej ze sibiřské jedle bělokoré je zázrak na nachlazení a kašel. S vaším obchodem jsem 100 % spokojená.

2014-09-18 07:39:33

S produkty Diochi - Estrozin kapky, Intocel kapky, Levamin kapky a Venisfér krém jsem spokojená. Upravily mi trávení. Díky Levaminu jsem skutečně hodně zaznamenala příliv energie, byl znatelný hned od začátku užívání.

2014-06-26 08:14:24

Produkty firmy DIOCHI používám střídavě již asi 7 let a musím šířit pouze chválu. Opravdu působí, jak mají, hlavně velmi rychle nastupuje pozitivní účinek. Nejsou lepší produkty tohoto druhu. Levamin i Diocel vřele doporučuji všem.

2013-11-14 09:57:02

S kapičkami Levamin jsem velmi spokojena. Musím potvrdit, že na můj organismus působil velmi pozitivně. Počítám, že co nejdřive si objednám další kousek, už čtvrtý.

2013-08-12 12:55:13

Levamin je výborný produkt, už pociťuji první účinky. Doporučuji každému.

2009-11-18 14:53:57

S Levaminem jsem velmi spokojena, užívám již delší dobu.

2009-11-18 14:53:57

Dobrý den, vyjádřit se mohu pouze k přípravku Levamin, který již delší dobu používám. Jeho působení je velmi pozitivní a mně osobně výrazně pomohl a stále pomáhá. Před rokem jsem trpěla stavy deprese, vyhoření, celkové únavy, nic jsem nemohla dokončit a každá práce pro mě byla problém. Mimo to jsem trpěla poruchami spánku. Vzhledem k předchozímu aktivnímu životu to bylo jak pro mě, tak pro okolí hrozné. Účinek Levaminu, který jsem začala užívat v únoru 2008 byl poměrně rychlý, během týdne až deseti dnů jsem začala cítit psychické vyrovnání, únava ustoupila a celkově jsem se začala cítit mnohem lépe. Jak v zaměstnání, tak doma jsem zase zvládala to co dřív. Vždy po třech týdnech jsem přestala Levamin na týden užívat a po asi třech měsících jsem ho přestala užívat úplně. Užívám ho preventivně, když čekám větší pracovní nápor, například během toho období tři týdny. Baktevir jsem koupila manželovi a ten ho neužíval, takže je stále v lékárničce. Přeji příjemný den a hodně zákazníků spokojených tak jako jsem já.