Doprava ZDARMA od 1 500 Kč | 2 měsíce na vráceníZákaznický servis[email protected]|+420 468 006 311
0
0

Hodnocení - Diocel kapky 50 ml

Značka: DiochiKód: z737
Diocel je bioinformační posilující doplněk stravy pro ledviny a močový měchýř. Je vyrobený z rostlin a éterických olejů, který se rychle vstřebává a...

Celkové hodnocení

10 hodnocení | průměr 93 %
Přejít na detail produktu

Více než 2 roky trvající problémy s močovým měchýřem a močovými cestami, neúspěšná léčba antibiotiky, marné zkoušení babských rad. Po 3týdenním užívání kapek DIOCEL jsem téměř bez potíží a považuji to za malý zázrak. Už mám koupeno další balení abych mohla pokračovat v léčbě až do úplného vymizení potíží. Tento produkt mohu doporučit všem ženám s obdobnými problémy, je vynikající a navíc za dobrou cenu.

Produkt jsem zakoupila pro posílení ledvin v době, kdy jsem léčila zánět močových cest. Po třech dnech užívání ustoupila bolest v bedrech (po Biseptolu ne). Cítím se méně unavená a řekla bych, že zlepšuje i depresi. Také vlasy mi začaly méně padat. Určitě budu produkt používat dále, alespoň v době zimy, kdy jsou ledviny hodně moc oslabené. Doporučuji především ženám, které mají opakované záněty močových cest, jsou často unavené, mají problémy s vlasy, bolestivou menstruací a s podbřiškem všeobecně. Stojí za vyzkoušení. I navzdory vysoké cenně si kapky koupím znovu.

- ustoupila bolest v bedrech - cítím se více "nabitá" a dokonce pociťuji ústup deprese

- balení nevyjde ani jednu celou léčebnou kůru při užívání 3x20 kapek denně (cca 16 dní) - cena - kapátko teče kolem

Tento prosukt doporucuji. Chystam si objednat i dalsi produkty od teto firmy.

Vysledky pusobeni tohoto produktu se dostavily jiz po j tydnu uzivani.

Produkty firmy Diochi jsou proste super.

Bylinky.