Principy ochrany soukromí na Prozdravi.cz

Prozdravi.cz se vám snažíme přizpůsobit na míru. Na základě vašeho chování na webu personalizujeme jeho obsah a zobrazujeme vám relevantní nabídky a produkty. Kliknutím na tlačítko „Rozumím“ nebo do prostoru mimo lištu souhlasíte s využíváním cookies a použití údajů o vašem chování na webu pro zobrazení cílené reklamy na sociálních sítích a v reklamních sítích na dalších webech. Personalizaci a cílenou reklamu si můžete kdykoliv vypnout nebo upravit veškerá nastavení v Nastavení soukromí

Doprava ZDARMA od 2 000 Kč  | 2 měsíce na vrácení
Zákaznický servis  [email protected] | +420 468 006 311
Menu

Recenze, diskuze a zkušenosti:
Dědek Kořenář Měsíčkový olej MO 200 ml

2018-01-10 14:04:52

Měsíčkový olej používala dcera (15). Byla u ní zjištěna infekční mononukleóza. Olejíčkem si potírala uzliny, které v době nemoci měla hodně zvětšené. Vyskočily nejen pod ušima, ale i za krkem, v tříslech a podpaží. Dceři hrozilo odebrání vzorku z uzlin pod ušima (toto se provádí pod narkózou), protože byly příliš velké a pan primář je chtěl poslat na rozbory. Na základě doporučení známé jsem pro dceru objednala měsíčkový olej. Potírala si 2x denně všechny místa na těle, kde se uzliny vyskytly. Ty se jí začaly zmenšovat a pan primář nakonec upustil od plánovaného zákroku.

2016-10-17 13:15:53

V současné době užívám Měsíčkový olej především zevně, tudíž jeho kvality mohu využít jen částečně, nicméně působí přesně tak, jak bych od kvalitního měsíčkového oleje (navíc v dobré synergii s ostatními obsaženými bylinami) očekávala, tudíž si našel trvalé čestné místo v domácí lékárničce. Děkuji Dědku Kořenáři.

2016-10-04 10:45:05

Jsem velmi spokojená. Měsíčkový olej mi pomohl při hemoroidech. Nicméně ho používám preventivně.

2014-07-29 09:26:34

Měsíčkový olej kupuji svému tátovi již asi rok, původní záměr byla úprava hemoroidální nemoci - takto jsem taťku informovala, a tudíž takřka okamžité zastavení krvácení by se event. dalo svést na placebo efekt. Ale jako neavízovaný (odstranila jsem příbalové informace) "bonus" se dostavila úprava zažívání, subjektivní zlepšení celkového stavu a minimálně nepokračování metastatického rozsevu v plicích. Taťka je po zástavě srdce IV/13 s dvěma třičtvrtěhodinovými resuscitacemi a následným desetidenním "pobytem" mimo tento svět, kam se k překvapení všech zúčastněných vrátil. Srdce od té doby má asi 1/3-nový výkon. K tomu mu diagnostikovali po 3 měsících nově rakovinu plíce s meta v druhé. Taťka odmítl nabízenou "léčbu", navíc ani nepřestal kouřit. Vím, že to zřejmě není pouze zásluhou měsíčkového oleje, že hlavní příčinou nejen přežití a zkvalitnění jeho života je jistě změna jeho přístupu ke světu okolo i k sobě, ale po roce je na kontrolním rtg "pouze" mateřský nádor, meta již popsány nejsou. Měsíčkový olej jsem začala používat i já - i když nebyl "důvod" v podobě fyzických obtíží, a doporučuji ho indikovaně i mým pacientům. Děkuji, že se vrací do života lidí příroda, a doufám, že v brzké době bude pomáhat zdraví s minimálně stejnou důležitostí jako zatím převažující chemie.

2014-03-14 08:29:23

Měsíčkový olej funguje, vyhovuje mi. Doporučuji každému, je příjemný.

2014-02-04 09:28:45

Produkty Měsíčkový olej a Aloe vera na mě působí velmi pozitivně.

2013-07-01 09:42:59

Měsíčkový olej využíváme v rodině už dlouhá léta a plně potvrzuji jeho působení dané výrobcem.

2012-10-30 00:00:00

Dobrý den, po zkušenostech s mnohými rostlinnými preparáty různých výrobců mohu říct, že dle mého názoru patří výrobky p. Nového k nejlepším na trhu. Cenově sice nejsou nejlevnější, ale jsou kvalitní a nějak na mně z nich působí péče a zaujetí výrobce. Brzo budu objednávat další várku.

2009-11-18 14:53:58

Měsíčkový olej jsem pro kamaráda objednával 2x a dle jeho díků a vyjádření o relativně nepříjemných fyziologických pochodech je tento olej super přípravek. Byl použit vniřně i z vnějšku, přestalo lehké krvácení asi z hemeroidů a vyprazdňování je velmi ulehčeno. Jediné mínus je relativně vysoká cena, nicméně výsledek je velmi uspokojivý.

2009-11-18 14:53:58

Dobrý den. Měsíčkový olej je perfektní. Jak na spáleniny, tak na odřeniny, na což je nejvíce používám u vnoučat. I manželovi pomohl při kožních problémech, na které žádné mastičky nepomohály. Vynikající, když se malé dítě oprudí nebo zapaří. Teď v létě se mi to velice osvědčilo. Vystačila jsem si s měsíčkovým olejem při péči o maji malou vnučku. Po desinfekci DK na všechny odřeniny. na opruzeniny. Má samozřejmě i spoustu jiných využití. Mám ho doma i na chalupě. Na dovolenou vždycky vozím s sebou.