Hodnocení - BIO Mladý ječmen prášek 250 g

BIO Mladý ječmen prášek 250 g
Značka: AllnatureKód: z3672
Bio Mladý ječmen je přírodní produkt, který obohacuje stravu o řadu vitamínů, minerálů, enzymů, chlorofyl a jiné antioxidanty.

Celkové hodnocení

141 hodnocení | průměr 85 %
Přejít na detail produktu

Užívám opakovaně. Cítím po něm více energie. Lepší kvalita pleti.

Vždycky jsem měla stejný prášek od stejné firmy v plastové nádobě. Tentokrát byl pouze v sáčku a barva je spíše žluto-zelená,kdežto v nádobě je krásně zelená.

Tento produkt, jsem si objednávala 2x, jsem zastánkyní přírodních medikamentů a prostředků, bez chemie, má hodně vitamínů, nečiní mi problém tento nápoj po ránu vypít

Beru krátce. Na detox organismu ale spolehlivý.

Nevím co dodat,zelený ječmen je prostě výborný sám o sobě...

Tento produkt užívám většinou na jaře a cítím se po něm skvěle. Vřele doporučuji Dobrá kvalita za dobrou cenu.

Osvědčný produkt,který kupuji opakovaně.

Nic.

použiji jakko hnojivo pro rostliny - snad z něj něco budou mít, i když se tvořína povrchu hlíny krusta z prášku - kdoví, co je tam přidáno.......

světlý, špatně se rozmíchává, pachuť - nepoživatelný

tento přípravek brát od jiného dodavatele

slabý učinek

Nezbývá nic jiného než doporučit!! Skvělý přípravek na pročištění organismu i na dodání všech potřebných živin, které je těžké v dnešní době získat z normální potravy. Člověk se cítí skvěle, plný energie!

Skvělý přípravek na pročištění organismu i na dodání všech potřebných živin, které je těžké v dnešní době získat z normální potravy. Člověk se cítí skvěle, plný energie!

Po mé zkušenosti mi tenhle produkt nevyhovuje,již jsem pila Mlady ječmen a po připrave napoje se scela nerozpusti ..., uživala jsem už lepší produkt,ke kteremu se rada opet vratím. Doporučuji jak Mladý ječmen tak Chlorellu od společnosti Green Ways. Je to sice finančne nakladnější,ale stojí to za to.

Pokud něčemu pomáchá jsem zatím nepocítila, ale uvidíme

zatím nevím

hnusná chtu (jinak to říct nejde)

Výborné vřele doporučuji

Odkyselení těla, vitalita . Doporučuji i zdravému člověku. Jsem psychotronička .Testovala jsem tento výrobek na 100%

nejsou

Skvělý přípravek pro doplnění celého spektra minerálů a vitamínů. Cítím se po něm skvěle, vnímám přísun energie a postupné vylučování odpadních látek z těla. Chuť připomíná jarní trávu, ale velmi rychle se na ní zvyká. Určitě si zakoupím další balení.

Skvělý přípravek pro doplnění celého spektra minerálů a vitamínů.

účinky odpovídají tomu, co je popsáno doporučuji

dobře rozpustný i v menším množství vody a proto se dá se vypít

chuť nápoje je přírodní, může někomu vadit

použivam ho každe rano chutna mi pomaha mi se udržovat ve formě

upravilo se mi zaživani a citim se lepe

na základě doporučení od známého, který používá dlouhodébě na celkovou detoxikaci, osobně používám krátkodobě, ale zatím spokojenost, jen si člověk musí zvyknout na tu vůni (chuť)

Používám 2. den, zatím menší trávicí potíže.

Odebrala jsem pro dceru, nemáme dosud s produktem skušenosti.

Spokojenost

Rozmíchává se daleko lépe ne GW

Přírodní posílení organismu.

Pomáhá upevnit imunitu.

Mladý ječmen je pro mne doplňek stravy, bez něhož si nedokáži představit období od května do září. V této době je krásně a jsem zvyklá si užívat práci na zahradě i sport venku. Pocítila jsem velice pozitivní účinek na celkovou vitalitu: svalová výdrž je vyšší, svalová únava se skoro neprojevuje a když přeci, tak se jí stejně daleko rychleji zbavím. Psychický stav je lepší, mizí apatie a únava. Mohu říct, že se značně pozitivně podepisuje i na zažívání. Jeho vnitřní peelingový efekt je viditelný. Nadýmání téměř zmizelo. A s pravidelným užíváním mladého ječmene se mi i snáze schazovali kilogramy. Jediná věc, která mě při jeho užívání vždy spolehlivě musí, je chuť a vůně. Je t přesně ten okamžk, kdy si vzpomenu na močůvku, hnojiště nebo něco podobného.

* více vitality * upravení zažívání, viditelné výsledky * konec nadýmání * snáze se mi shazovala přebytečná kila * větší fyzická výdrž * lepší psychická kondice (svěží mysl)

* chuť není zrovna delikátní. Je silná, zelenkavá a než jsem si zvykla, měla jsem dojem, že piji rozpuštěný extrakt z močůvky * vůně byla silná a zpočátku nepříjemná * práší- takže pozor, ať se nenadechnete