Hodnocení - ALVEO 950 ml

ALVEO 950 ml
Značka: AkunaKód: z253
Alveo je harmonizační bylinné tonikum. Jedná se o směs 26 extraktů z rostlin pocházejících z různých částí naší planety a všeobecně známých svými...

Celkové hodnocení

18 hodnocení | průměr 98 %
Přejít na detail produktu

Tento produkt jsem si vybrala na doporučení mé lékařky, zatím užívám asi 14 dnů a cítím se lépe, ale bude to chtít užívat delší dobu. Mám vleklé žaludeční problémy a doufám, že produkt Akuna Alveo mi pomůže je zmírnit.

Uživám ho krátkou dobu nemůžu ještě posoudit.

Alveo jsem užívala již před léty, nechala jsem si jej posílat z Moravy, teď je to pro mne pohodlnější. Nyní ho kupuji své vnučce.

Známá mi produkt doporučila ,pro výborný výsledek .Já zatím piji tento produkt krátce tak se učinek ještě moc neprojevil ,ale věř a víra tvá tě uzdraví .Až vypiji celou doporučenou dávku tak napíši mé pocity přesněji.

Dostali jsme doporučení od praktické lékařky,je chutný a budu ho doporučovat svým známým.

Zatím jsem teprve začala Alveo užívat, účinky se projeví jistě až po delší době. Před několika lety jsem po užívání Alvea pocítila já i dcera kladné účinky tohoto výrobku.

Předchozí dobré zkušenosti.

Vybrala jsem si ho na doporučení léčitelky ,pak jsem četla od lékařky ,jak pracuje a přošlo mi to úžasné,tak pokračuji ,zatím jsem u druhé lahve ,tak snad postupně se vše srovná.

výborný ,pročištuje,harmonizuje orgány,odstranuje únavu ,uklidnuje.

drahý,při braní ze začátku hodně potíže ,ale to reaguje tělo postupně ,jak se regenerují orgány..... : ))

Velmi zdravý a čistě přírodní produkt.