loading

Recenze, diskuze a zkušenosti:
Chlorella Centrum Vlasový šampon s CGF pro růst vlasů a intenzivní regeneraci 200 ml

09.08.2017

S šamponem pro růst vlasů jsem moc spokojená.

24.10.2016

S vlasovým šamponem s CGF jsem velice spokojená. Nemusím používat kondicionér a i přesto vlasy skvěle rozčešu. Vlasy mám jemné a už se mi tolik nemastí. Prostě úžasný.

07.10.2016

S vlasovým šamponem jsem velice spokojena. Vlasy jsou pevnější a delší, mám radost.

30.09.2016

S Yuccou jsem maximálně spokojena, mám ji od vás už po několikáté, plní dobře funkci očisty trávicího ústrojí. Šampon jsem si koupila proto, že mám podrážděnou pokožku hlavy a chtěla jsem rostlinný šampon bez různých silikonů a jiných příměsí. Zatím sice nepozoruji, že by mi hustě rostly vlasy, ale pokožka hlavy se zklidnila a šampon je příjemný. Celkově tedy jsem se zakoupeným zbožím spokojena.

15.09.2016

Se všemi uvedenými produkty jsem velmi spokojena já i ostatní členové rodiny. :-) Kávu Fitness Coffee kupuji opakovaně, je velmi kvalitní a chutná. Stejně tak Vlasový šampon s CGF a Sprchový gel pro intenzivní regeneraci je velmi kvalitní. Po šamponu se dobře rozčesávají vlasy, není třeba kondicioner, což je příjemné zjištění.

22.08.2016

Se šamponem s CGF jsem spokojená. Vlasy jsou krásně odlehčené, nadýchané a lesklé. Mám problém s padáním vlasů a vlasy začínají podrůstat. Používám s brutnákovým olejem. Přidávám ho do šamponu a užívám i vnitřně.

06.10.2014

Musím říct, že jsem spokojena. Vlasový šampon s CGF je super a Obezin také. Zrovna jsem přemýšlela o další objednávce, takže se určitě ozvu.

30.09.2014

Se všemi uvedenými výrobky jsem opravdu moc spokojená. Chlorellu užíváme s manželem již několik let a nemůžeme si ji vynachválit. Její účinky jsou prostě poznat, ať už se to týká zažívání, únavy, antioxidačních účinků. Vlasový šampon s CGF jsem vyzkoušela poprvé a myslím, že ne naposled. Vlasy se po něm lépe rozčesávají, jsou lesklejší a přijdou mi i zdravější. Acai berry je taky super, kombinuji ho právě s chlorellou, aby mě jen tak něco neskolilo :-)

12.03.2014

Chlorella Japan - mohu velmi pochválit, po pár dnech mě výrazně pomohly a míním u nich i nadále zůstat. Bílý Diamant (zubní pasta) - jsem s ní spokojena, budu ji i nadále používat. Vlasový šampon s CGF nevymývá barvu z vlasů, které jsou obarvené.

19.11.2013

Šampon s CGF používám již delší dobu a jsem spokojena.

NAHORU
Rádi vám upravujeme nabídku na míru, ale abychom to zvládli, používáme k tomu soubory cookie.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací
OK