loading

Recenze, diskuze a zkušenosti:
Natural Medicaments Super Česnek 100 kapslí

22.06.2017

Produkt Super Česnek hodnotím velmi pozitivně. Vzhledem k tomu, že jsem v prosinci i v lednu přišla do kontaktu s lidmi s klasickou chřipkou, v jednom případě dokonce včetně hospitalizace, tak jsem neonemocněla. Snad to nezakřiknu :-)

19.04.2017

Priessnitz Žilní a cévní výživa i mazání na žíly mi velice pomahá, nohy mne tolik nebolí a nemám záněty žil. Manžel užívá Proval Extra již řadu let, je s přípravkem velice spokojený a ve svých 84 letech nemá problémy s prostatou. Super Česnek nám oběma pomahá proti chřipce.

18.11.2016

Účinky přípravku Super česnek na sobě pozoruji, nejsem tak unavená a upravilo se mi i trávení.

18.10.2016

Děkuji za váš zájem. S výrobky od značky Klas jsem byl vždy spokojený a proto jsem je volil opět. Přináší mi vždy to, co slibují. Cítím se lépe. LKVB6 výrazně pozitivně ovlivňuje můj metabolismus, za což jsem moc rád. Nemám na něj přehnaná očekávání, nečekám rychlé účinky, vím, že vše chce čas. LKVB6 je moje stálice. Super Česnek mi dělá dobře na tlak.

18.10.2016

S produkty jsem spokojená. Ricinový olej používám k čistění pleti, Super Česnek má účinky po delší době, ale myslím, že je vše ok.

18.10.2016

Super Česnek užíváme již několik let - je to prakticky antibiotikum, antioxidant a podporuje detoxikaci těla, pomáhá nám v dobrém trávení. I když máme rádi i klasický česnek a dávám ho do kdejakého jídla, všude se nehodí a občas vadí jeho aroma. Takže tabletky jej plně nahrazují.

17.10.2016

Super Česnek pomohl při nachlazení a upravil také vyprazdňování.

13.10.2016

S výrobky jsem spokojena. Kelp užívám na štítnou žlázu a s touto značkou jsem spokojena. Super Česnek také funguje. Rakytník v medu je chuťově zajímavý. Nemám výhrady, spíše naopak, působí na mě pozitivně.

13.10.2016

PM Estromenox zřejmě funguje. Cítím se lépe, návaly nejsou tak intenzivní. Právě dnes si budu objednávat další balení. Super Česnek a Arganový olej nevím, ale je fakt, že se mi nachlazení vyhýbá, tak asi fungují také.

13.10.2016

Dobrý den, s produktem Super Česnek jsem nesmírně spokojen. Používám ho na snížení krevního tlaku a jsem mile překvapen, jak funguje. Myslím, že i co se týká imunity, tak jsem na tom lépe. Mohu vřele doporučit. Určitě budu pořizovat v budoucnu dále.

NAHORU
Rádi vám upravujeme nabídku na míru, ale abychom to zvládli, používáme k tomu soubory cookie.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací
OK