loading

Recenze, diskuze a zkušenosti:
Allnature Stevia tablety 1000 tbl. náhradní náplň

15.06.2017

Se Stevia tabletami jsme spokojeni. Manžel má cukrovku, tak ji používá na slazení.

02.12.2015

Již několikrát jsem si u Vás koupil zboží a vzhledem k tomu, že účinek všech preparátů se projeví až za delší dobu, dnes můžu hodnotit jen Celadrin Lokomotive (zakoupený zde, dříve jsem jej kupoval v naší lékarně). Cca po půl roce užívání 2 dávek je znát pozitivní účinek na kloubech, třetí jsem si tedy opět zakoupil ve vašem e-shopu. Při užívání 2. dávky koloidních minerálů jsem zaznamenal také pozitní změny, proto mám u Vás objednanou třetí dávku, pak je nutné na čas vše vynechat. Upozorňuji že některé zboží kupuji i pro své blízké. Nyní chci užívat i Koloidní stříbro. Celkově ovšem pro zdraví je nutné uplatnit i jiné prvky do stylu stravování (to od Vás je jen doplněk), zejména nekonzumovat cukrové věci, proto sladím jen Stévií, kterou jsem zakoupil u vás, a vynechat bílé pečivo. Asi za půl roku jsem zhubl o 7 kg bezdietní cestou a cítím se velmi dobře a váhu si stále držím, tedy neprojevuje se jo-jo efekt. Ovšem pro předcházení nemocem jako nachlazení, rýmy, chřipky atd. mám svůj tzv."lektvar". Užívám prevetivně ráno 1 polévkovou lžíci denně. Abych šířil i osvětu, tak se lektvar sládá z: jablečného octu v bio kvalitě, česneku, cibule, křenu, zázvoru, čili papričky a práškové kurkumy. Pokud budete mít někdo zájem, zašlu celý recept na výrobu, aby i jiní lidé byli zdrávi a nechodili stále pro zbytečné léky ke zkorumpovaným doktorům, na což oni jen čekají.

18.03.2015

Dovoluji si vám odpovědět na vaši otázku se spokojeností s AloeLive Detox - na mě působí velmi pozitivně. Přestala jsem mít problémy s vyprazdňováním, což je velké pozitivum. Co se týče DeSen - Stevia rebaudiana, tu používám občas do čaje, jsem totiž diabetik a cukru se vyhýbám. Goji Kustovnice je velmi dobrá, hlavně později večer, když člověka napadá tzv. chuťohlad. To stačí opravdu trošku bobulek a zažívání má co dělat a organismus jako celek je spokojený. Všechny tyto produkty mohu doporučit.

16.12.2014

Stevia tablety v balení s dávkovačem mi velmi vyhovují, dobře se rozpouštějí v tekutinách.

26.06.2014

Produkt Stevia tablety jsem zakoupila pro svého 80 letého otce, který si s ním sladí čaj. S tímto produktem je spokojen a jako diabetik jej nadále užívá.

16.06.2014

Stevia tablety se osvědčily a Indikátorové pH papírky jsou super pro orientační pH. Jsem spokojená, děkuji za optání.

21.05.2014

Stevia tablety jsou ok.

31.03.2014

Sladidlo Stevia je opravdu TOP oproti jiným. Nesladí moc, dokonce mi stačí i půlka tablety do kafe. V obchodě jsem koupila od jiné firmy, sladké fuj!!! Skončily v koši!!! tyto jsou nejlepší!!!!!

10.02.2014

Stevia tablety jako diabetik doporučuji.

27.01.2014

Stevia tablety a Šťávu z Aloe používá manžel a je velmi spokojen. Stevia mu plnohodnotně nahrazuje cukr ke slazení nápojů a šťáva z aloe mu pomáhá s vyprazdňováním, se kterým má potíže z důvodu užívání léků, které mu způsobují zácpu. Hořčík + vitamín D3 užívám já a jsem velmi spokojená. Nedostatek hořčíku mi způsoboval křeče a v kombinaci s vitamínem D by měl být lépe vstřebavatelný. Vitamín D v zimním období je zcela nenahraditelný.

NAHORU
Rádi vám upravujeme nabídku na míru, ale abychom to zvládli, používáme k tomu soubory cookie.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací
OK