loading

Recenze, diskuze a zkušenosti:
Ecover Odstraňovač skvrn 200 ml

2014-07-24 09:42:40

Prací prostředky Ecover používám již delší dobu. Důvod, proč jsem k nim přešla, byl především ekologický. Nyní, když máme doma malého kojence, jsem velmi mile překvapena jejich prací účinností. Na skrvny používám Odstraňovač skvrn a dále jemné kojenecké prádlo peru na nízkou teplotu pracím prostředkem na choulostivé prádlo. I při nízké teplotě je prádlo vždy dobře vyprané a navíc velmi příjemně voní.

2013-12-12 09:52:39

Odstraňovač skvrn funguje na většinu skvrn, které jinými prostředky nešlo vyčistit. Nezanechává žádné stopy na prádle. Naprosto doporučuji.

2013-03-25 08:14:13

Všechny přípravky Ecover (sprchový gel, odstraňovač skvrn, aviváž, prací prostředek, prostředek na oplachování nádobí do myčky, tablety do myčky, odstraňovač vodního kamene, univerzální čistící prostředek) naprosto splnily mé očekávání. Jsou to jednoznačně kvalitní nealergizujicí prostředky, které jsou decentně parfémovány a fungují dokonale. Jsem velmi ráda, že jsem je zakoupila.

2009-11-01 00:00:00

Dobrý den, se všemi výrobky jsem nadmíru spokojená. Pro mě byla novinkou koupelová sůl Biotermal od firmy Energy. Celá rodina ji využíváme a je opravdu výborná a to i na únavu. Dokonce se mi zlepšily opary na obličeji. Jinak ostatní výrobky jsou osvědčené, Ecover na skvrny je skvělý, jednou mi pomohl dokonce na fleky od borůvek. A kojenecký krém od Weledy je nejlepší, co jsem vyzkoušela z přírodní kosmetiky. Všem mohu doporučit.

NAHORU