loading

Recenze, diskuze a zkušenosti:
Skin-Cap Skin-Cap spray 100 ml

10.01.2018

Přípravek Skin-Cap spray jsem koupila pro svého muže, který měl problémy s lupénkou. Po použití spreje se mu lupénka o moc zlepšila, a proto jsem moc ráda, že takový výrobek existuje. Je to první léčba, která je opravdu na první pohled zřejmá.

27.12.2017

Produkty Skin-Cap pomáhají mým dětem zmírňovat projevy lupénky. Nejúčinnější je spray.

11.09.2017

Skin-Cap spray i Skin-Cap šampón jsou super, nic jiného manželovi na lupénku nezabírá, jak šampon i spraymůžeme jen doporučit.

19.10.2016

Skin-Cap spray nás velmi mile překvapil. Manžel bojuje s psoriazou ve kštici. Po 3 dnech užívání měl pokožku téměř bez příznaků. Po šesti týdnech používání hledám postižená místa velmi obtížně. Zatím ještě denně používáme, pokožka je čistá. Tajně doufáme, že to tak zůstane. Veliký dík.

17.10.2016

Používám Skin-Cap spray a Skin-Cap krém, záleží jakou oblast zrovna potřebuji. Mám atopický exém už od malička (34let), takže jsem toho vyzkoušela už hodně, a tohle je opravdu skvělé na nežádoucí potlačení svědění a tvorby šupin.

05.10.2016

Skin-Cap sprej je účinný na lupénku. Dostala jsem doporučení od lékaře a byla jsem překvapená, jak je účinný. Od té doby ho mám stále doma a používám dle potřeby. Lupénku mám pouze ve vlasech a za ušima a Skin-Cap sprej je pro mou potřebu vyhovující. Moc doporučuji, používám ho už několik let.

26.01.2015

Se sprejem Skin-cap jsem velice spokojená, velmi mi pomáhá při zarudnutí a svědění kůže. Pokožku zklidní a vrací k normálu.

06.01.2015

Výrobky Skin-Cap krém a Skin-Cap spray vřele doporučuji. Dříve jsem na atopický ekzém používal kortikoidy, dnes používám Skin-cap. Úplně neodstraní, ale zklidní tak, že je sotva znatelný. Jediná vada je cena. Ale i tak příště objednám.

10.11.2014

Přípravek Skin-cap spray jsem zakoupil na doporučení kolegy pro svou přítelkyni. Je s ním velice spokojená a nyní přípravek používá i její otec a sourozenci. Všichni se diví, jak Skin-cap spray působí.

07.08.2014

Produkt Skin-Cap je bezvadný, jsem s ním velmi spokojena. Je to zatím jediný přípravek, který mi s mojí lupénkou pomohl.

NAHORU
Rádi vám upravujeme nabídku na míru, ale abychom to zvládli, používáme k tomu soubory cookie.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací
OK