loading

Recenze, diskuze a zkušenosti:
Miroslav Skalický - medicaHERBA NaturGYN Scarlett - bylinné vaginální tělísko - 2 ks

2019-03-09 14:01:54

Natur Gyn vnímám jako dlouhodobější přípravek, takže trvalé výsledky se uvidí. Momentálně jsem v 2. tříměsíční fázi užívání. Dlouhodobě jsem měla gynekologické obtíže. Díky bylinným tělískům jsem se opravdu "vyčistila". Rozhodně se díky tomuto přípravku cítím lépe a ve srovnání s ostatními "chemickými" přípravky mi rozhodně nejvíce pomohl i v trvalejším hledisku. Předchozí přípravky mi zabraly totiž vždy tak na měsíc. V tomto vnímám velký rozdíl. Zároveň je pro mě důležité, že existuje něco takto účinného na přírodní bázi. S pozdravem K.N.

2017-08-29 08:29:32

Citrovital jsem zvyklá používat už léta. Nejvíce mi pomáhá, když nastane v rodině střevní chřipka. Pomáhá i u běžných zažívacích problémů, bolestí v krku, povrchových zranění, které potřebují zahojit. Beru si je všude sebou. Scarlett si kupuji čas od času na vaginální mykózu. Pomáhá více než běžné krémy nebo čípky, po kterých se potíže ihned vracejí zpět.

2017-06-07 08:58:11

S přípravkem NaturGYN Scarlett jsem byla maximálně spokojená. Mohu doporučit, produkt opravdu splňuje všechny parametry, které popisujete. Budu pravidelně používat.

2017-04-25 12:46:43

Bylinné tělísko NaturGYN Scarlett mi velmi pomohlo od častých mykóz a i moje gynekoložka mi jej schvaluje. Používám opakovaně.

2016-10-24 12:04:31

S výrobky NaturGYN Scarlett a Koloidní stříbro Ag100 jsem spokojená. Pokud jde o tělísko Scarlett, věřím, že pomáhá a jako první pomoc proti kvasinkám určitě také pomohlo. Ale tělísko je lepší užívat už jako prevenci. Koupila jsem si tělísko v době, kdy jsem kvasinky měla ve svém těle už přemnožené, takže mi nezbývalo nic jiného, než si koupit antimykotika, abych se pořádně vyléčila. Teď je vše v pořádku. Potíže žádné nemám. Také jsem si u vás koupila i Koloidni stříbro, které působí i na kvasinky. Pokaždé, když toto stříbro užívám, tak nemám problémy s mykózou. Nedávno jsem byla nemocná, stříbro jsem začala v té době užívat a mám pocit, že uzdravení přišlo celkem rychle, dost brzy se mi po něm ulevilo. Myslím si, že koloidní stříbro na sebe váže všechny viry v těle, o kterých nemáme ani ponětí a tímto způsobem nám pomáhá. Moje mamka užívá koloidni stříbro tonikum a též si ho velmi chválí. Odstranila tím ekzém na ruce, který byl zřejmě plísňového původu. Asi po týdnu bylo po ekzému. Budu vaším stálým zákazníkem, protože jsem opravdu spokojená. Mám z vašich výrobků dobrý pocit a mně osobně pomáhají. Děkuji.

2016-09-05 15:01:13

Sama za sebe jsem s tělískem NaturGYN Scarlett velmi spokojená. Tělísko jsem použila přesně tak, jak je v návodu doporučováno. Během "použití" jsem necítila žádné pálení ani jakékoliv jiné vedlejší příznaky. Po použití tělíska jsem se cítila velmi dobře a taková "čistá". Za mě mohu jenom doporučit!

NAHORU