loading

Recenze, diskuze a zkušenosti:
Finclub Fin Remasacaps 72 kapslí

2017-06-07 12:20:10

S produktem FIN Remasacaps jsem spokojena, koupila jsem ho synovi na bradavice na ploskách nohou. Nejrůznější vodičky nezabíraly, po 1,5 měsíci užívání nastal výrazný ústup. Bradavice jsou témeř pryč, ještě budeme 1-2 měsíce užívat. Doufám, že vymizí úplně.

2016-10-07 13:35:19

Fin Remasacaps je vyborný jak na imunitu, tak na vyrážky na těle jako jsou molusky a kuří oka. Po využívání jednoho až dvou balení (podle rozsahu) zcela vymizí! Opravdu to funguje, ale pozor - jedině z firmy Fin club. Když jsme si koupili doplněk hlívy z lékárny, byl výsledek nulový! Vůbec nezabral!

2016-10-06 10:05:45

S produktem Remasacaps jsem byla velmi spokojena. Vyléčila jsem jím dceři molusky, které ji dlouho trápily, mohu jen doporučit na zvýšení imunity.

2014-05-07 08:30:01

S produktem Fin Remasacaps jsme spokojené. Při výskytu molusek objednáváme pravidelně po 2 balení.

2013-06-05 14:59:36

S výrobkem Fin Remasacaps jsem byla velice spokojená, díky němu mi zmizely bradavice na rukou. Účinek se začal projevovat asi po třech týdnech a po vybrání jednoho balení se bradavice ztratily úplně. Tablety navíc působily dobře na moji imunitu.

2012-10-30 00:00:00

Dobrý den, omlouvám se, že jsem zatím ještě neodpověděl, již jste mně několikrát kontaktovali, jsem hodně pracovně vytížen. Chodíme hodně plavat, sportujeme, manželka před šesti lety v těhotenství chytila v bazénu plantární bradavice. Blbec doktor ji to pořád jen něčím mazal a nechal ji to brousit, my to do té doby neznali, nevěděli jsme co a jak. Patlal jí to tři roky, pak teprve ji poslal na imunologii - vyšetření, prášky a za tři měsíce to měla pryč. Já myslel, že ho něčím přetáhnu, protože jeho liknavou léčbou to chytila celá rodina (máme čtyři děti). Pět let jsme kvůli němu nechodily do bazénů. Manželka dostala antivirotika, což jsme dětem nechtěli dát, zkusily jsme homeopatika, zabrala jen u dvojčat (3 roky), Remasacaps - hlíva od vás zabrala u dcery (6 let, užívala měsíc) a u syna (8 let, užíval měsíc). U mě nezabrala antivirotika (dost mě drtila, pořád unavený, velká zátěž pro játra), nezabrala ani homeopatika, ted zkouším houbu, zatím čekám (beru měsíc a půl). Je fakt, že se mi zatím další nešíří. Asi to jde, sic pomaleji než u ostatních, ale vypadá to dobře. Uvidíme. Léčba rodiny mě díky liknavosti doktora stála tisíce, děti učíme plavat teprve teď, školní plavání nemohl syn absolovat, školu v přírodě už díky houbě mohl. Nevím, na co si platíme zdravotní pojištění, kdyby jsme si léčbu nesehnali po internetu, tak nevím. Defakto název, jaký druh bradavic máme, jsme si taky našli na internetu dle článků a fotografií.

2012-10-30 00:00:00

Dobrý den, zakoupila jsem přípravek Fin Remesacaps - Remasan 72 kapslí pro svého syna, který dlouho trpěl na bradavice, dvě už opravdu velké na ruce, na které již nic nezabíralo (zmrazení, různé vodičky na mazání) a jednu na bradě, která byla chirurgicky odstraněna a po roce se objevila znovu, po užívání Remasanu všechny bradavice zmizely, stačilo užívat Remasan 2 měsíce, tedy po zakoupení 2 balení je po problému tedy bradavicích, úžasné, doporučuji všem, které trápí stejný problém.

2012-10-30 00:00:00

Dobrý den, nemůžu Vám nenapsat zpět. Remasan mi hodně pomohl, na bradavice je opravdu ideální. Je také pravda, že když jsem Remasan užívala, žádná nemoc se mě nedotkla, na imunitu je tedy taky bezvadný. Doužívala jsem jej asi před dvěma týdny, ale nyní jsem ve stavu nachlazení. Takže určitě pomáhal... Přemýšlím o dalším balení aspoň na zimu, přírodní hlíva se opravdu vyplatí...

2009-11-01 00:00:00

Dobrý den, musím říci, že jsem vyzkoušela všechno včetně chirurgického vyříznutí. Všechno bohužel pomohlo jen na chvíli a recidivovalo, ale přípravek Remasacaps je bezkonkurenčně nejlepší. Koupila jsem si u Vás toto balení dvakrát a všechno mi potom zmizelo.

2009-11-01 00:00:00

Dobrý den, přípravek Fin Remasacaps užívám již nejméně rok a jsem velice spokojená. Používam ho kvůli imunitě a musím říct, že už nepamatuji, kdy jsem byla naposledy nemocná. Dále ho používám kvůli virovým bradavicím a po delším používání tohoto přípravku se výskyt bradavic také velmi omezil.
NAHORU