loading

Recenze, diskuze a zkušenosti:
Woykoff Relaxa Comfort 30 tbl.

2015-03-16 09:21:57

Přípravek Relaxa užívám již dlouhou dobu a jsem s ním maximálně spokojena. Na rozdíl od jiných zklidňujících přípravků nezpůsobuje ospalost a únavu. Užívám ho spíš příležitostně, neustále ho mám u sebe. Pomáhá mi zvládat náročnou práci s malými dětmi, lépe se koncentruji na studium. Beru si ho např. před vystoupením na veřejnosti, před zkouškami, když nemohu usnout. Doporučila jsem ho už více lidem a všichni s ním byli spokojeni. Od pravidelného denního užívání mě odrazuje pouze cena:)

2014-05-05 11:33:15

S produktem Relaxa Comfort jsem moc spokojena. Hodně mně pomohl i překonávat ataka.

2014-03-31 12:20:16

Relaxa Comfort je opravdu účinná při stesu a nepohodě. Super Česnek a Chlorella Japan zlepšily mé trávení, jsem spokojen.

2013-12-30 13:47:33

Relaxa je skvělý produkt, trochu se to s ním musí umět. Ale ráno, když jdu do své velmi stresující práce, tak si nedám kafe, ale právě Relaxu. Ta, jak je psáno v letáku, udržuje pozornost na špičkovém bodě, ale přitom tzv. neexcituje, ale udržuje rovnomněrné soustředění bez negativních emocí. Není to stoprocentní, ale fakt to pomáhá. Díky za Relaxu.

2013-05-27 13:15:18

Pilulky Relaxa Comfort jsem si objednala z důvodu psychicky náročného zaměstnání a jsem ráda, že mi pomohly. Psychicky i fyzicky jsem se cítila nadmíru spokojená. Už jsem pilulky doporučila a hodlám si zakoupit další balení.

2012-10-30 00:00:00

Dobrý den, reaguji na vaši prosbu o zpětnou vazbu po zakoupení vašeho zboží. S výrobky E&S a Relaxa jsem spokojená. Dříve jsem užívala EBS a myslím že fungoval dobře, E&S je velmi podobný - nedráždí žaludek, nevyvolává pocit hladu ani velké chutě na sladké, spíše pociťuji zvýšení energie, což oceňuji při svém aktivním způsobu života a při sportu. Navíc mám pocit, že jeho složení je více přírodní než chemické, dobře se tráví. Budu velmi ráda, pokud tento výrobek zůstane nadále ve vaší nabídce a nebude se ani zvyšovat jeho cena. Pokud si na nějaký přípravek zvyknu, ráda ho užívám dlouhodobě, s vyzkoušenými doplňky výživy příliš neexperimentuji. Relaxu užívám nárazově, ale mám zkušenost, že funguje na zklidnění nervozity a zlepšení nálady. S vašimi výrobky jsem spokojena, i ceny jsou vcelku příznivé.

2009-11-01 00:00:00

Dobrý den, s přípavkem Relaxa jsem velmi spokojená. Trpívala jsem bolestmi hlavy a při pravidelném užívání Relaxy jsem bez problémů. Studuji dálkově školu a díky tomuto přípravku se mohu i učit.

2009-11-01 00:00:00

Dobrý den, posílám pár postřehů k některým produktům. Quatro Klas užívám dlouhodobě, těžko posoudit všechny deklarované účinky, z mých zkušeností určitě pomáhá harmonizovat krevní tlak, snižuje stres, celkově nabíjí energií. Allegra a Relaxa pomáhají perfektně. Míval jsem v posledních letech prohlubující se poruchy nálady, byly už dost obtěžující pro mě i mé okolí. Začal jsem se zajímat o možnosti řešení a narazil někde v tisku na článek o látce L-tryptofan. Pak už byla cesta k Allegře jasná. Pomáhá výborně, beru už dlouhodobě 1 tbl. denně, občas vynechám, účinek má setrvačnost, takže nevadí. Relaxu používám jednorázově před psychicky náročnou činností, dřív jsem to třeba nezvládal, propadl obavám a nemohl se soustředit. Relaxa účinkuje dobře, člověk si to ani neuvědomuje, ale je prostě plně soustředěn na věc a myšlenky mu nepoletují všude kolem. A když přijde nějaká vypjatější situace, zvládne se v pohodě. Barley - mladý ječmen a Chlorella mi pomohly pro harmonizaci zažívání, všechny potíže jsou pryč. Díky za tyto přípravky.

2009-11-01 00:00:00

Dobrý den, s přípravkem Relaxa, který jsem si u Vás zakoupila, jsem byla maximálně spokojená. Mohu doporučit těm, kteří po namáhavém psychickém období, se potřebují uvolnit a odpočinout.

2009-11-01 00:00:00

Dobrý den. Začnu odpovědí na otázku spokojenosti s produktem Synephrine Thermo Tabs. Tento produkt si pořizuji pravidelně již delší dobu a jsem skutečně přesvědčena, že je účinný. Když ho delší dobu neužiju s hlavním jídlem, začnu přibírat na váze. Produkt Bio Růže má nádhernou vůni a dodává mi pocit zářivější pleti. Tabletky Relaxa snad zapůsobily, ale našla jsem si "nechemické" řešení svých neduhů na straně psychiky. Po letech jsem se vrátila k autohypnóze, na kterou nedám dopustit. Jen je časově náročnější, než spolknout tabletku. Mléko Psora Stop mne neoslnilo. I nadále zůstávám věrná vašemu obchodu, neboť mám klid na výběr produktů, nestojím žádné fronty.
NAHORU