loading

Recenze, diskuze a zkušenosti:
Herb Pharma Rapidoceutical emulze proti vráskám 30 ml

2013-10-10 13:58:00

Vzhledem k věku a tudíž i hlubším vráskám a spotřebě asi poloviny obsahu produktu Rapidoceutical mohu konstatovat, že působí příznivě. Navíc v současné době používám Liftoceutical a Contourceutical, kdy výsledky uvidím sice až za delší dobu, ale již teď jsem velice spokojená :)

2009-11-01 00:00:00

Dobrý den, emulze Ophthaceutical na kruhy kolem očí nebyla určena pro mne, ale bylo mi sděleno, že žádné výrazné účinky zatím nenastaly. Rapidoceutical je super, nikomu jsem neřekla, že emulzi používám a čekala jsem na reakci okolí a již mi bylo sděleno, že má pleť je vypnutější. Účinky jsou znatelné již při vtírání do pokožky, má citelně stahující účinky. Objednala jsem si hned další, i když jsem první ještě nespotřebovala, abych mohla plynule pokračovat s jejím používám. Myslím, že výraznější účinky budou znát po delší době, proto ji chci dále zkoušet. Jediná výtka je její cena. Trvale bych si nemohla dovolit ji používat, při mé spotřebě, kdy vydržela zhruba na 2 měsíce, vyjde na 400,- Kč za měsíc.

2009-11-18 14:53:57

Dobry den:) S emulzi Rapidoceutical jsem opravdu velice spokojena, skoda jen ze nema trvaly a definitivni efekt jako elixir mladi :) vyborne eliminuje rozsirene pory, coz me prekvapilo asi nejvic! Kuze po pouziti prijemne brni a je krasne vypnuta. Opravdu musim uznat ze cim dele emulzi pouzivam, tim vice se prodluzuje vyhlazenejsi vzhled pokozky a zda se i barevne sjednocenejsi nez predtim:) dekuji a hezky zbytek dne preji:)
NAHORU