loading

Recenze, diskuze a zkušenosti:
Diochi Panaderm krém 50 g

2017-04-26 14:33:41

Panaderm krém lze považovat za top produkt. Cena je směšná v poměru ke kvalitě. Užívám večer, ráno je pokožka (obličej + dekolt + paže) krásná, pružná, odpočatá, vláčná. Používá ho i můj partner se stejnou spokojeností. Stačí jej malinké množství, roztírá se jako mast.

2013-11-01 13:44:29

Ráda bych se podělila o svou zkušenost s Panaderm krémem. Velmi mě zaujal svým složením a popsanými účinky. Je mi 31 let, pleť smíšená, místy problematická/aknozní (po vysazení HA). Bohužel mě však tento krém zklamal. Jeho konzistence - jak vazelína, je na obličeji velmi nepříjemná i při nanesení pouze malého množství. O jeho použití na den při smíšené pleti nemůže být ani řeč, používám jej nyní občas pouze na noc. Po cca 3 týdnech používání s tím, že výsledky nemohou být přeci hned, jsem doufala, že bude alespoň "fungovat" tak, že zklidní zarudlá místa, ale ani to se nestalo. Nějaké zlepšení nedokonalosti na pleti se bohužel také nekonalo. Škoda, že před nákupem celého krému nelze objednat vzorek, člověk by se tak mohl vyhnout utracení 400 Kč za krém, který potřebám mé smíšené/aknozní pleti absolutně nevyhovuje. Budu s ním nadále mazat lokty, paty či jiná namáhaná místa.

2012-11-05 08:05:41

Dobrý den, jsem velice spokojena s Panaderm krémem: mám suchou pokožku obličeje, krém se velmi dobře roztírá, vsákne do pokožky a poskytuje mi komfort příjemně ošetřené pleti.

2012-10-30 00:00:00

Dobrý den, jsem velmi spokojena s krémem Panaderm a s kapkami Drags Imun, které jsem již znala. Ostatní produkty nebyly přímo pro mne, takže nemohu posoudit. Určitě ale budu některé produkty objednávat znovu, jelikož si myslím, že účinky se dostavují až po delším užívání.

NAHORU