loading

Recenze, diskuze a zkušenosti:
Australian Bodycare Originální olej Tea Tree

2017-08-18 12:58:50

Olejíček tea tree je opravdu dobrý.

2017-08-10 08:23:36

Tea Tree naprosto senzační na různé kožní defekty, doporučuji.

2017-04-25 13:46:28

Tea Tree Oil se mi osvědčil při doplňkové léčbě nehtové plísně a ulevil i při léčbě bradaviček. Ukázal se jako užitečný pomocník, ráda si později pořídím další.

2016-10-18 10:14:43

Výrobky s originálním olejem Tea Tree používám už skoro od doby, kdy je firma Australian Bodycare uvedla v ČR na trh, což už je pěkná řádka let. Jinou značku nekupuji. Šampón s olejem Tea Tree používám občas, skvěle mi voní a likviduje lupy a předchází jim. Originální olej Tea Tree používám úplně na vše, doslova jako domácí lékárnu na jakkoliv drobný zdravotní neduh. Přesně, jak se uvádí v popisu od výrobce. Na cesty či výlety, nebo na sport, vždy mám malou lahvičku u sebe. Spolehlivě desinfikuje rány, tiší bolest, zastavuje drobné krvácení při drobných úrazech, namoženinách a podobně. Vynikající je při poštípání komáry, kdy místo velmi svědí – na toto v letním období spotřebuji skoro celé balení. V případě jakéhokoliv štípnutí hmyzem zklidňuje projevy. Občas v létě, kdy hrozí poštípání od komárů - mušek, se olejem částečně natřu. Stačí pár kapek rozetřít, třeba i na vlhkou kůži po koupání v přírodě a pár hodin to učinkuje. Bodavý hmyz to odpudí. Zvláště v letní podvečer mnohdy k nezaplacení, lepší než na sebe stříkat chemii. Mám též vyzkoušeny příznivé účinky v případě potíží s chrupem, a s tímto nechtěně souvisí i objev příznivých účinků v případě dočasných střevních obtíží, kdy je tedy pár kapek nutno užít vnitřně, což ale všem nedoporučuji, to je velmi individuální. Přípravek se nesmí dostat do očí ani do uší, sice to neublíží, ale je to po nějakou dobu velmi, velmi nepříjemné. Dle mého názoru neexistuje lepší přírodní produkt tohoto charakteru, a hlavně zdravotně nezávadný. Všem doporučuji.

2016-10-07 09:37:49

Tea tree olej je v naší domácnosti už řadu let a spokojenost je stále stejná. Kokosový olej - jsem přímo nadšená, mažu se s ním od hlavy skoro až po paty.

NAHORU