loading

Recenze, diskuze a zkušenosti:
Pharma Activ Olej ze sibiřské jedle bělokoré 50 ml

23.11.2017

S olejem ze sibiřské jedle jsem velice spokojena. Při pravidelném užívání u mě odpadly časté virózy, na které trpím, pomáhá mi to i na podrážděné dásně, či při bolestech v krku - při viróze či nachlazení. Používám ho již několik let, nyní používají i mé dospělé dcery.

21.06.2017

S produkty Olej ze sibiřské jedle bělokoré a AloeVeraLife jsem naprosto spokojená. Aloe piju pravidelně již 3 měsíce a sibiřskou jedlí si vytírám 2x denně v nose a sebemenší náznak nachlazení jsem doposud nezaregistrovala. Tak mockrát děkuji.

21.06.2017

Olej ze sibiřské jedle bělokoré odstraňuje bolesti hlavy, výborně působí na bolesti kloubů a krční páteře. Doporučuji.

20.06.2017

Olej ze Sibiřské jedle mi pomáhá překonávat obtíže s dýcháním a kašlem při chronické bronchitidě. Beru 5-6 kapek denně před spaním s trochou medu. Také se mi lépe uvolňuje hlen z průdušek.

20.01.2017

Olej ze sibiřské jedle používám již dlouho na nachlazení do vody, dále pak kapu do olivového nebo slunečnicového oleje jako mazaní na záda nebo jinou část těla.

11.10.2016

Jsem s Olejem ze sibiřské jedle spokojena, používám jej na zklidnění bolesti.

07.10.2016

Olej ze sibiřské jedle bělokoré používám na masáže unavených nohou. Přidávám 2-3 kapky do jakéhokoliv mazážního prostředku a společně vše vetřu do unavených nohou občas i takto využiji na bolestivá místa - ramena, šíje, bolavá záda, kolena a po večerní masáži se výborně po vůni jedle bělokoré usíná a nastává i vydatný spánek.

27.09.2016

S výrobkem Olej ze sibiřské jedle bělokoré jsem velmi spokojená. Používám jej při nachlazení, pro vytírání nosních dutin, při bolestech hlavy. Je to velice kvalitní olej, děkuji za něj.

07.09.2016

Olej ze sibiřské jedle mi pomohl konkrétně od bolesti zubu. Potřela jsem dáseň a do 10-20 minut nastala úleva a pak bolest prakticky zmizela. Použila jsem ho i při akutním zánětu jiných sliznic a i zde došlo k úlevě.

04.05.2016

Olej ze sibiřské jedle je skutečně vynikající záležitost. Dlouho jsem se trápila zahleněním dýchacích cest a bolestivým kašlem, nic na to napomáhalo. Stačilo mi olej použít tři dny po dvou kapkách po ránu a jsem již dlouho bez obtíží. Rovněž i vnukovi tyto kapky rychle pomohly.

NAHORU
Rádi vám upravujeme nabídku na míru, ale abychom to zvládli, používáme k tomu soubory cookie.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací
OK