loading

Recenze, diskuze a zkušenosti:
Rinatura Olej z hroznových semínek 500 ml

2017-06-20 10:12:34

Olej z hroznových semínek je velmi lahodný, používám ho jako máslo, jen na chleba nejde mazat :-D. Nejen že mi moc chutná, ale pomohl mi shodit i nějaké to kilo navíc. Dnes si objednávám další. Upřímně jej doporučuji. Doporučuji i váš obchod. Zboží přišlo v pořádku, včas a s velmi dobrou dobou trvanlivosti.

2014-12-03 09:04:09

Olej z hroznových semínek používám na smažení hlavně ryb a masa, jsem s ním moc spokojená, velmi příjemně chutná, nepřepaluje se. Také ho používám na pokožku rukou a obličeje. Opravdu mi viditelně pomohl od ekzemu na rukou. Na obličeji se mi zdá, že pleť je taková jemnější a zdravější. BIKA - jedlou sodu používám v kuchyni na čistění skvrn od jídla a do lednice na pachy. Před chvilkou jsem si u vás zase objednala, s vaším obchodem jsem moc spokojená.

2014-05-20 07:10:43

Se zakoupenými produkty jsem spokojen. Bio Lněný olej i Olej z hroznových semínek jsou v dobré kvalitě, za rozumnou cenu. Oba používám do salátů, jsou chutné. Goji Kustovnice čínská je také v dobré kvalitě. Používám ji jako doplněk stravy v suchém stavu, nebo ji přidávám do pokrmů typu sypané müsli, jogurt, ovesná kaše a do čajů. Produkty používám jako podporu pro snížení vysokého krevního tlaku.

NAHORU