loading

Recenze, diskuze a zkušenosti:
Pharma Activ Melatonin 80 tbl. + 20 tbl. ZDARMA

2017-11-24 13:36:26

Melatonin užívám denně a zlepšil mi usínání i vlastní spánek. Samozřejmě pro mne je osobně důležitý pravidelný čas pro večerní zklidnění a asi 15 minut před spánkem užívám Melatonin.

2017-09-11 12:27:07

Se zakoupenými výrobky jsem spokojena. Výrobek Mycomeno výrazně snižuje příznaky klimakteria, já osobně jsem alergická na včelí produkty, a proto jsou pro mne ostatní přírodní preparáty nevhodné. Co se týče preparátu Melatonin, rovněž můžeme potvrdit, že funguje. Manžel má dlouhodobé potíže se spánkem. Po tomto preparátu spí klidně několik hodin. Ovšem na jeho váhu ( 110 kg) musí brát dvě kapsle.

2017-09-11 12:02:39

Melatonin používám už několik měsíců, tohle je asi čtvrté nebo páté balení. Je to výborná věc, alespoň mně se maximálně osvědčila. Než jdu do postele, což bývá kolem desáté večer, spolknu tabletu. Pak si asi půl hodiny čtu, a když cítím, že přestávám vnímat přečtené, zhasnu a uložím se ke spaní. To přijde během chvilky. Je to báječné, protože dříve po půlhodině čtení následovala i půlhodina čekání na spánek. Někdy se stane, že i přes tabletku usnout nemohu, ale je to opravdu málokdy a na vině je většinou nějaký stres, velká starost apod. Po běžně prožitém dni spím jako miminko a budím se až ráno, kolem šesté. To jsem dříve taky moc neznala, obvykle jsem se asi tak každou druhou hodinu probouzela a často opět čekala desítky minut, než znovu usnu. Takže za mě - díky tomu, kdo výrobek vymyslel.

2017-09-11 11:43:14

Každý večer tak kolem 20. hodiny cumlám 1 tabletu  Melatoninu a během 2 hodin začnu zívat, pak v klidu usnu. Jsem naprosto spokojená.

2017-08-23 11:59:10

Musím říct, že jsem zvyklá na tabletky na usínání, ale když si vezmu melatonin dobře usínám a necpu do sebe chemii a koenzym mi doporučil můj lékař. Byla jsem pořád unavená, usnula jsem i po obědě, ale nyní nejsem v práci tak unavená. Jsem spokojená.

2017-08-15 07:28:13

Přípravek Melatonin jsem začala užívat v naději na překonání dlouholeté závislosti na velkých dávkách hypnotik. Těžkou spánkovou poruchou trpím už od dětství, a ač to tak nevypadá, prášky jsem nikdy neužívala neuváženě a každému konečnému podlehnutí vždy předcházela několikahodinová snaha o opak. Spánkovou hygienu mám v malíčku, podpůrné metody a preparáty také a přesto mi nikdy nic jiného nepomohlo. Často jsem pak ráno vstávala s pocitem, že jsem celou noc skládala uhlí a vůbec netuším, jak dokážu přežít následující den. V Melatonin jsem velmi doufala, ale příliš nevěřila. Nejprve jsem si dala týdenní absolutní abstinenci od hypnotik a pak nasadila Melatonin. Po prvních 3 dnech nejasného účinku od té doby POPRVÉ V ŽIVOTĚ spím každou noc a i když se několikrát probudím, vždy znovu usnu a ráno vstávám svěží a odpočinutá. Snížila jsem počet káv přes den z více než 3 na méně než 2 a zavedla si nový zvyk - abych nerušila účinek přípravku ve vnímání režimu světla a tmy - tak už po jeho spolknutí nikdy nečtu ani nedělám nic jiného v jasném světle. Mohu zodpovědně říct, že mi změnil život. Jen jsem bohužel vyměnila jednu závislost za jinou. Doufám ale, že za mnohem přirozenější a zdravější.

2017-08-09 15:21:59

Melatonin mi pomáhá usnout tak do hodiny. Vcelku splnil mé očekávání.

2017-08-07 10:16:35

S přípravkem Melatonin jsem velmi spokojen. Dříve jsem užíval Stilnox, a pak Zolpidem s postupně klesajícím účinkem. Tuto záměnu mohu každému doporučit, dle dostupných informací je způsob působení zásadně odlišný od výše jmenovaných léků. Subjektivní hodnocení: výrazná změna k lepšímu.

2017-07-10 14:26:28

Produkt Melatonin výborně pomáhá při usínání, takže už žádné prášky na spaní nepotřebuji. Cena je také výborná, takže za Melatotnin děkuji.

2017-07-04 08:15:07

Jsem velice spokojena, produkty užívám dlouhodobě s dobrým efektem. AloeVeraLife mě doslova povzbuzuje nejen na těle, ale i na duši. S GS Betakarotenem jsem spokojena již několik let, trávím během jara - léta hodně času na sluníčku a u moře, proto ho začínám užívat každoročně již od března a po celou sezónu s vynikajícím efektem. Melatonin na mne také působí blahodárně, užívám ho při nespavosti. Mám raději tyto přírodní preparáty.

NAHORU